Yeni yıl NUXE ile mucizelerle dolu!

  • Aydın Gazete
  • 12 Kasım 2017
  • Yorumlar Kapalı

Kadınların içgüdülerinden doğan güzelliğin büyülü dünyasından aldığı sonsuz ilhamı doğanın mucizeleriyle birleştiren Fransa’nın lider dermokozmetik markası NUXE, yeni yılı ikonik Prodigieux® serisinin başrolde olduğu kofrelerle selamlıyor. İlk defa NUXE tarafından yaratılan ve bu sene formülü yenilenen çok amaçlı kuru yağ Huile Prodigieuse® ve onun efsanevi kokusunu taşıyan bakım ürünleri ile yılbaşında sevdiklerinize, kendilerini şımartacakları lüks bir deneyim armağan edin.

Bu yıl 25. yaşını kutlayan %98,1 doğal içeriğindeki Huile Prodigieuse® mucizesi, içeriğindeki 7 değerli bitkisel yağ (Tsubaki, Argan, Hodan, Fındık, Tatlı Badem, Macadamia ve Kamelya) sayesinde tek bir dokunuşla yüz, vücut ve saçları besliyor, onarıyor ve yumuşatıyor, size de tek bir ürünle kendinizi muhteşem hissetmenin keyfini sürmek düşüyor. Ürünün altın parıltılarıyla zenginleşen kardeşi Huile Prodigieuse® Or ise, yeni yılda ışıltınızla tüm dikkatleri üzerinize topluyor.

100 ml şişesiyle Huile Prodigieuse® ve Huile Prodigieuse® Or, NUXE’ün özel yılbaşı kofrelerinde Poudre Eclat Prodigieux® Çok Amaçlı Bronzlaştırıcı Pudra ile birlikte sunuluyor. Yaz mevsiminin teninize verdiği o sağlıklı ışıltıyı kış aylarında da korumak isteyenlerin imdadına yetişen hafif ışıltısı ve bronz tonlarıyla Poudre Eclat Prodigieux® Çok Amaçlı Bronzlaştırıcı Pudra teninize dört mevsim boyunca güneşin öpücüğünü armağan ediyor.
Huile Prodigieuse®‘ün arzu uyandıran kokusuna hayran olanların vazgeçilmez parfümü Prodigieux® le parfüm, 50 ml’lik Huile Prodigieuse®‘ ile ayrı bir yılbaşı kofresinde buluşuyor. Parfümünü yanından ayırmayanların seçimi şişesiyle Prodigieux® le parfüm günün her anı çantada taşınabiliyor, gizemli bir cazibeye göz kırpıyor.

Yeni yılda kendinize ve sevdiklerinize, NUXE’ün cildinize özen göstermekle yetinmeyen, duyulara hitap eden dokular ve büyüleyici kokular ile cilt bakımını bir kendini şımartma ritüeline dönüştüren Prodigieux® serisini armağan edin, keyfi gündelik hayatınızın bir parçası haline getirin.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar