Yeni mobil oyun Savaş Meydanı’nda ölüm-kalım mücadelesi!

  • Aydın Gazete
  • 6 Aralık 2017
  • Yorumlar Kapalı

Netmarble’dan, göğüs göğüse, kıran kırana çarpışmalı oyun ‘Savaş Meydanı’

Netmarble Türkiye’den, aksiyon ve heyecan dolu yepyeni bir mobil strateji oyunu geliyor: Savaş Meydanı. Kendi birliklerinizi kurun ve onlara komuta edin.5 Aralık 2017 tarihinden itibaren ön kayıt yaptırın, sürpriz hediyeler kazanın.

Netmarble Türkiye’nin, aksiyon ve heyecan dolu yepyeni mobil strateji oyunu Savaş Meydanı ile oyuncular özgün savaş teçhizatları ve askerleri kullanarak kendi birliklerini kurup savaş stratejilerini geliştirecek ve birliklerine komuta ederek zafer kazanacaklar. Tamamen Türkçe içerik ve yerel karakterlerle oynanan Savaş Meydanı’na ön kayıtlar 5 Aralık 2017 tarihinde başladı. Ön kayıt yaptıran tüm oyuncular başlangıç hediyelerinin de sahibi olacak.

Yerel kahramanların komutanı olun

Savaş Meydanı’nın Topçu Onbaşı, Kenan Komutan gibi yerel karakterlere ve yerel içeriğe sahip olması Türkiye’deki oyunculara ekstra oyun keyfi sunacak. Oyundaki rütbelerin gerçek askeri rütbelere göre ayarlanmış olması ise heyecanı artıracak.

Kendine özgü oynanış tarzı ve kart mekanikleri olan Savaş Meydanı, oyunculara hikaye modunda tek başına, sıralama modunda ise eş zamanlı olarak gerçek oyunculara karşı savaşma imkanı veriyor.

Heyecan ve zafer çoşkusu

Netmarble EMEA CEO’su Barış Özistek oyunla ilgili olarak; “Savaş Meydanı oyununda oyuncular neredeyse göğüs göğüse hatta kıran kırana karşılıklı çarpışacak. Heyecanlı nefes kesen bölümlerin olduğu savaş oyununun müthiş ilgi görmesini bekliyorum. Oyunda ayrıca Türk oyuncuların çok seveceği yerel karakterlere de yer verdik, bunları da çok yakında açıklayacağız. Tüm oyuncuları 5 Aralık 2017 tarihinden itibaren ön kayıt yaptırıp zaferden zafere koşmaya çağırıyoruz” dedi.

Savaş Meydanı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve ön kayıt yaptırmak için web sitesini ziyaret edebilir, www.savasmeydani.com veya Facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz.

Netmarble Games Corporation Hakkında:
Netmarble Games Corp. muhteşem bir mobil oyun tecrübesi sunarak dünya çapında her yaştan kitleleri eğlendirmeyi amaçlar. 2000 yılında Kore’de kurulan Netmarble, Asya’daki en hızlı büyüyen mobil oyun şirketidir ve sürekli olarak küresel düzeyde en üst geliştirici ve yayıncılardan biri olarak listelenmektedir. 3.500’in üzerinde çalışanıyla Netmarble, Lineage 2: Revolution, MARVEL Future Fight, Seven Knights ve Paramanya’nın aralarında bulunduğu en başarılı mobil oyunlardan bazılarını üretip sunmaktadır.

Önde gelen gündelik (casual) oyun geliştiricisi Jam City’nin en büyük ortağı ve ücretsiz MMO oyunların dünya çapında zirvedeki geliştiricilerinden biri olan Kabam’ın ana şirketi olan Netmarble’ın aynı zamanda Asya’nın en büyük eğlence şirketi CJ E&M Corporation, Asya’nın en büyük Internet şirketi Tencent Holding ve lider MMO şirketlerinden NCsoft ile stratejik bir işbirliği vardır. Daha fazla bilgi için www.netmarble.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Netmarble Games’in İstanbul merkezli ofisi Netmarble Turkey; Paramanya, Wolfteam, MARVEL FutureFight ve Seven Knights gibi başarılı oyunlar için pazarlama, yerelleştirme, halkla ilişkiler, QA ve IT hizmetleri sunar. Daha fazla bilgi için www.netmarbleturkey.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar