Xperia XZ1’e Özel Fiyat İndirimi!

  • Aydın Gazete
  • 25 Kasım 2017
  • Yorumlar Kapalı

Sony Mobile, tüm kullanıcıların Xperia deneyimiyle tanışabilmesi için mobil yaratıcılıkta çığır açan Xperia XZ1 için özel bir indirim gerçekleştiriyor. Premium tasarımı ve üstün kamera özellikleri ile dikkat çeken Xperia XZ1, 2.599 TL tavsiye edilen satış fiyatı ile tüketicilerle buluşuyor.

Sony’nin çığır açan Motion Eye™ kamerasına sahip olan Xperia XZ1, Android™ 8.0 Oreo güncellemesi ile akıcı performans sunmak üzere Qualcomm® Snapdragon™ 835 işlemciden güç alıyor. Xperia XZ1, içerisinde yer alan 3D oluşturucu sayesinde bir akıllı telefonda ilk defa, kafa tarama, yüz tarama, yiyecek tarama ve serbest form tarama olmak üzere dört tarama modundan birini kullanarak objeleri 3D tarıyor. 3D Oluşturucu, nesneleri 3D kaydetmenizi, görüntülemenizi ve düzenlemenizi sağlıyor.

Xperia XZ1’in Süper yavaş çekim çekimler yapmanızı imkanlı kılan Motion Eye[i] kamerası ile keyif verici anları artık daha uzun yaşayabilirsiniz.

Xperia XZ1, Ay Mavisi, Sıcak Gümüş ve Klasik Siyah olmak üzere, doğanın armağanı tonlardan esinlenen üç yeni renk seçeneği ve 2.599 TL tavsiye edilen tüketici satış fiyatı ile beğenilere sunuluyor.

Daha fazla bilgi için;
https://www.sonymobile.com/tr/products/phones/xperia-xz1/

Sony Mobile Communications Hakkında
Sony Mobile Communications, tüketiciler ve profesyonel pazarlar için ses, video, oyun, iletişim cihazları ve bilişim teknolojisi ürünleri üreten global bir inovasyon lideri olan Tokyo merkezli Sony Corporation’ın bir iştirakidir. Eşsiz müzik, resim, bilgisayar eğlencesi ve çevrimiçi işleriyle, Sony dünyanın lider elektronik ve eğlence şirketi olarak konumlandırılmıştır. Xperia™ akıllı telefonu ve tablet portföyüyle beraber yenilikçi akıllı ürünleriyle, Sony Mobile Communications, en iyi Sony teknolojilerine, üst kalite içeriklere ve Sony’ni ağ bağlantılı eğlence deneyimleri dünyasına kolayca erişim fırsatı sunmaktadır. Daha fazla bilgi için: www.sonymobile.com

[i] Xperia XZ1, cihaz donanımını kullanarak, doğrudan High Definition (720p) olarak, saniyede 960 karede yavaş çekim video yakalama yeteneğine sahip kendinden dahili bellekli görüntü sensörüne sahiptir. 11.000’i aşkın akıllı telefonun yayınlanan kamera sensörü teknik özellikleri ile kıyaslandığı Strategy Analytics’in SpecTRAX Service tarafından teyit edilmiştir. 11/8/2017 tarihi itibariyle doğrudur. Süper yavaş çekimde, bu kamera her seferinde 5.9 saniyelik oynatma için 960 fps olarak 0,184 saniyeyi yakalar.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar