Vito Love Seat; aşkın büyüsünü evde yaşamak isteyenlere…

  • Aydın Gazete
  • 10 Şubat 2018
  • Yorumlar Kapalı

Aşkın bir tanımı olmaz belki ama şiirler tercüman olur duygulara… Kelimeler yetersiz kalır bazen sevginizi göstermenize ancak özel bir hediye hissettirir aşkın derinliklerini ve söze dökemediklerimizi… Eğer siz de bu sevgililer gününde sevginizi anlatmak için farklı ve bir o kadar anlamlı bir hediye arıyorsanız Loda Mobilya’nın aşkın ihtişamından ilham aldığı Vito Love Seat’e şans vermelisiniz.

Aşkın en konforlu hali; Vito Love Seat

Güzel, sıcak ve özel… Tüm bu özellikleri tek bir tasarımda buluşturan Vito Love Seat, sevgililer gününü anlamlı kılacak farklı bir hediye alternatifi sunuyor. Bir koltuktan çok daha fazlasını ifade eden Vito, birlikte geçireceğiniz aşk dolu zamanlara konforlu bir gönderme yapıyor. Yılın en romantik gününde keyifli bir günün anahtarını sunan Vito Love Seat, yumuşacık dokusu ve rahat formuyla kışın soğuğuna aşkın sıcaklığıyla meydan okuyor.

Vito Love Seat, oldukça rahat ve geniş bir kullanım alanı sağlarken özgün tasarımıyla da yaşam alanlarındaki farkını ortaya koymayı başarıyor. Rahatlığın keyfini çıkarmanız için oldukça iddialı bir seçim sunan Vito Love Seat, ince detayları ve özel kumaşıyla da sıcak bir atmosferin kapılarını siz ve en sevdiğiniz için aralıyor.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar