Viking’ten temizlik alışkanlıklarınızı değiştirecek yenilik!

  • Aydın Gazete
  • 16 Kasım 2017
  • Yorumlar Kapalı

Her kadın bilir ki özenle yapılan her temizliğin bir ömrü vardır. Peki temizliğin ömrünü uzatacak yepyeni bir teknoloji olduğunu söylersek?

Geçmiş yıllara dayanan tecrübesini, bugünün normlarıyla birleştirerek temizlik sektöründe yenilikçi işlere imzasını atan Viking Temizlik, yüzey temizleyicilerle ilgili tüm bildiklerinizi unutturacak bir seri ile geliyor. Dört farklı üründen oluşan seri, inovatif anlamda klasik temizleyicileri bir hayli geride bırakarak temizlik alışkanlıklarınızı değiştirmeye hazırlanıyor.

Kirlenmeyi geciktiren teknoloji

Viking, yeni yüzey temizleyiciler, klasik temizleyicilerden kolayca sıyrılırken geleceğin temizlik anlayışına yeni bir yorum getiriyor. Teknolojiyi temizlikle buluşturan yaklaşımıyla kirlere karşı güçlü bir koruma kalkanı oluşturmayı başaran Viking, yeni geliştirilen bileşimi ile temizlediği alanda iz bırakmıyor. İstediğiniz mükemmel sonuca minimum sürede ulaşmanızı sağlarken kirlenmeyi geciktiren teknolojisi ile maksimum süreyle hijyen ve elbette keyifli aktiviteleriniz için de zaman sağlıyor.

Dünyaca ünlü parfümörler tarafından geliştirilen esanslarla, büyüleyici bir kokuya sahip olan Viking yüzey temizleyiciler, sunduğu göz alıcı parlaklıkla evlerinizi taçlandırıyor. Kullanımı kolay yepyeni bir ambalajda yer alıyor. Viking Sensitive Yumuşatıcının eşsiz kokusunun tüm evi sarması için yüzey temizleyiciye uyarlanan Sensitive Yüzey in yanı sıra Çam Ferahlığı, ylang-ylang özlü Floral ve gül esintileriyle harmanlanan Fresh varyantlarıyla farklı deneyimler yaşatıyor.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar