Vedat Olcay Toprağa Verildi

  • Aydın Gazete
  • 7 Kasım 2017
  • Yorumlar Kapalı

Çok uzun süre boyunca Fenerbahçe takımında yöneticilik yapan Vedat Olcay, geçtiğimiz günlerde vefat etmişti. Uzun süredir tedavi gören yöneticinin cenazesinde birçok ünlü isim de boy gösterdi.

Birçok Tanınan Sima Cenazeye Katıldı

Fenerbahçe takımının başarılı yöneticilerinden birisi olan Vedat Olcay, bir süredir amansız bir hastalık ile mücadele ediyordu. Hastanede yatan Olcay’ın durumun geçtiğimiz günlerde kötüleşti. Vefat eden Vedat Olcay, camiada çok büyük bir üzüntüye sebep oldu. eski yönetici için İlahiyat camisinde bir cenaze töreni düzenlendi. Bu törene spor camiasından birçok ünlü isim de katıldı. Bu isimlerin başında ise Aziz Yıldırım geliyordu. Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım, cenazenin başından ayrılması. Son derece üzgün olduğu görülen Yıldırım’ın yanı sıra, başka ünlü isimler de cenazeye katıldı. Rıdvan Dilmen de cenazeye katılan bir diğer isim olarak dikkat çekti. Aziz Yıldırım’ın yanına giden Dilmen, Fenerbahçe başkanı ile çok uzun bir süre boyunca sohbet etti. hatta bu sohbet cenaze töreni başlayana kadar devam etti. İstanbul Başakşehirspor takımında forma giyen ve uzun süre Fenerbahçe’de oynayan Emre Belözoğlu da cenazeye gelenler arasında yer aldı.

Ali Koç İle Aziz Yıldırım Bir araya Gelmedi

Bunun yanı sıra Fenerbahçe yöneticisi olan ve önümüzdeki Mayıs ayında başkanlığa aday olduğunu açıklayan Ali Koç da cenazedeydi. Ancak başarılı yönetici ile takımın başkanı Aziz Yıldırım’ın bir araya gelmemesi dikkatlerden kaçmadı. Oldukça üzgün olduğu gözlenen Ali Koç, cenazeye katıldıktan sonra başka kişilerin yanına geçerek, törenin bitmesini bekledi. Bunun yanı sıra Fenerbahçe takımının resmi sitesinde de Ali Koç’un cenazeye katılmasından bahsedilmedi.

Bu gelişme, ikili arasında soğuk rüzgarların estiğini gündeme getirdi. Önümüzdeki sene Mayıs ayında yapılacak olan Fenerbahçe kongresinde, ilk defa büyük bir çekişmenin yaşanacağı biliniyor.

Kulübü neredeyse 20 senedir yöneten Aziz Yıldırım, bir kez daha başkanlığa aday olacağını açıklamıştı. Ancak Aziz Yıldırım bu kongrede tek başına olmayacak. Çünkü uzun yıllar takımın yöneticiliğini yapan Ali Koç da, görkemli bir tören ile takım başkanlığına aday olduğunu duyurmuştu. 

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar