Under Armour Fortis Koşu Ayakkabıları Konfor ve Şıklığı Bir Arada Sunuyor

  • Aydın Gazete
  • 30 Kasım 2017
  • Yorumlar Kapalı

Global performans spor giyim ve aksesuar markası Under Armour’ın Fortis Koşu Ayakkabıları SpeedForm® ve Threadborne® teknolojileri ile uzun koşularda aranan konforu sunuyor.

İleri teknoloji kullanılarak üretilen ürünleri ve tasarımlarıyla spor tutkunlarının beğenisini kazanan Under Armour, koşu kategorisindeki iddiasını yeni modelleri ile sürdürüyor. Under Armour’ın Fortis 2.1 ve Fortis 3 koşu ayakkabıları hem sundukları konfor hem de tasarımları ile fark yaratıyor.

UA SpeedForm® Fortis 2.1 Koşu Ayakkabısı, yenilikçi UA SpeedForm® yapısı ile ayağın şeklini alarak ayağın tam oturmasını sağlar ve dikkatin dağılmasını önler. Nefes alabilen iki tonlu file üst yüzey ayağınızı sabitler ve havalandırmayı artırır. İç ökçe desteği dikişsiz, hafif destek ve yapı sağlar. İki parça Charged Cushioning® orta taban yoğun ve daha sert bir köpük katmanının üzerinde yumuşak bir köpük katmanıyla birleşerek mükemmel destek ve konfor sunarken, sert kauçuk dış taban yüksek darbeye maruz kalan bölgeleri kaplayarak daha az ağırlıkla daha fazla dayanıklılık sağlar.

UA Threadborne Fortis 3 Koşu Ayakkabısı ise Fortis 2.1’den farklı olarak Threadborne® teknolojisi ile üretiliyor. Threadborne® ayakkabıların üst kısmı, mikro boyuttaki ipliklerin özel dikimi sonucu performansınızı bir adım öteye götürecek şekilde tasarlandı. Üstün kavrama, çok yönlü güç, üst seviye esneklik ve ayağa göre uyum sağlayan ultra hafif Threadborne® ürünlerinin sınır tanımayan koruması altında olmaya hazır olun!

Daha fazla bilgi için http://www.underarmour.com.tr’yi ziyaret edebilir, Instagram @underamourturkey hesabımızı ve Facebook sayfamız Under Armour Turkey’i takip edebilirsiniz.

Under Armour Hakkında
Under Armour, 1996 yılında Amerikalı futbolcu Kevin Plank tarafından kurulan, dünyada öncü spor giyim, performans ve aksesuar markasıdır. Tüm sporculara yönelik performans artıran ürünler geliştiren marka, inovatif bir anlayışla ürettiği geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Uzakdoğu ve Afrika pazarlarındaki yatırımları ile yurt dışı pazarlarda hızlı büyümesini sürdüren Under Armour, Türkiye’de Doğuş Perakende Grubu çatısı altında faaliyet göstermektedir. Şu an Türkiye’de 19 mağazası bulunan ve online satış üzerinden de spor tutkunlarıyla buluşan Under Armour, yıl sonuna kadar 20 mağazaya ulaşmayı hedeflemektedir.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar