Turkcell Platinum Istanbul Night Flight 29 Ekim’de

  • Aydın Gazete
  • 24 Ekim 2017
  • Yorumlar Kapalı

29 Ekim’de Aya İrini sahnesi şölene dönüşecek.

Turkcell Platinum’un ana sponsorluğunda, Events Across Turkey organizasyonu ile gerçekleşen “Istanbul Night Flight” serisinin son konserinde müzikseverler, 29 Ekim Pazar akşamı “An Epic Symphony” i izlemeye hazırlanıyor.

Senfoni Orkestrası’nın eşliğinde ilk kez prömiyeri yapılacak olan ve konsere de adını veren An Epic Symphony’de, dünyada Kemança’nın varisi olarak bilinen Imamyar Hasanov, geceye özel bestelediği kemança üvertürünü seslendirecek. İlk kez bir senfoni orkestrası eşliğinde sahne alacak olan ülkemizin önemli rock gruplarından Athena ve bir kült haline gelmiş “Ağır Roman” filminin orijinal müziklerinin sesi Yusuf Taşkın da gecede özel performanslarıyla yer alacak.

Bugüne kadar dünyaca ünlü yıldızların, Aya İrini’nin büyülü atmosferinde ağırlandığı “Turkcell Platinum Istanbul Night Flight” konserleri 29 Ekim akşamı sona ererken, konserler serisinde klasik müzikseverler, dünyanın önde gelen sanatçılarının eserlerini Turkcell Platinum farkıyla dinleme şansı buldu.

28 Ekim Akşamı Salut Salon Aya İrini Sahnesi’nde!
Keman sanatçısı Angelika Bachmann ve Iris Siegfried tarafından 2002 yılında kurulan, Salut Salon da etkinliklere damga vurmaya hazırlanıyor. Klasik müzikte yarattığı farklı tarzıyla 50’den fazla ülkede konser veren, 10 milyon adet satışa ulaşan albümleriyle sayısız ödüle sahip olan Salut Salon, 28 Ekim akşamı ilk kez İstanbul’da sahneye çıkacak.

Turkcell Platinum ana sponsorluğunda, Events Across Turkey organizasyonuyla gerçekleşecek “Turkcell Platinum Istanbul Night Flight” konserlerinin biletleri ise biletix.com.tr’den ve etkinlik akşamları etkinlik gişesinden temin edilebilecek.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar