Torbalı Yazıbaşında Kaza. Yusubov Elwen Cingiz Kaza Geçirdi

  • Aydın Gazete
  • 17 Kasım 2017
  • Yorumlar Kapalı

Geçtiğimiz günlerde İzmire iş görüşmesi için geldikleri belirlenen Azeri İş Adamları Yusubov Elwen Cingiz ve Rain Aliyev Torbalı ilçesine bağlı Yazıbaşına bölgesinde kaza geçirdiler.

Kazada motorsiklet sürücüsü Hakan Fahri isimli vatandaşımız ağır yaralanırken Azeri İş adamlarının sağlık durumlarının iyi olduğu belirlendi. Yapılan kontrollerin ardından Torbalı Devlet Hastanesine götürülen iş adamları muayenelerinin ardından sağlık durumlarının iyi olduğunun belirlenmesi üzerine taburcu edildi. Torbalı Haber Gazetesine açıklamalarda bulunan İş adamı Yusubov Elwen Cingiz seyir halindeyken motorsikletlinin aniden önlerine fırladığını ve kendilerininde aracın kontrolünü kaybettiklerini söyledi.

Yaralı vatandaşımıza da acil şifalar dileyen iş adamı kendisiyle ilgili bilgileri sürekli aldığını ve sonuna kadar takipçisi olacaklarını söyledi. Bölgede önemli yatırımlar yapmayı planladıklarını, Torbalı bölgesinin hem doğası, hem imkanlarıyla yatırıma açık olduğunu bölgede birçok yerel vatandaşa da iş imkanları sağlanacağını belirtti.

Anahtar Kelime: Yusubov Elwen Cingiz

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar