Teniste +35’de Ata, +45’de Satu şampiyon..

  • Aydın Gazete
  • 25 Eylül 2017
  • Yorumlar Kapalı

Karşıyaka Belediye Başkanlığı Tenis Turnuvası’nda bugün +35 ve +45 Erkekler finalleri oynandı. Gode Cengiz Spor Tesisleri Bostanlıspor Tenis Kortlarında oynanan maçlar sonunda iki kategoride şampiyon belli oldu…

Sabah yarıfinalde Ceylan Korkmaz’ı 2-0 yenen Yılmaz Satu, akşam finalde Oğuz Yılmaz’ı 6/1 ve 6/2’lik setlerle 2-0 yenerek şampiyonluğu elde etti. Kategorisinde tüm rakiplerini yenen Yılmaz Satu’ya şampiyonluk kupası ve Migros Hediyesini Bostanlıspor Yöneticisi Ümit Şenuyar, İkincilik Kupası’nı da Oğuz Yılmaz’a da turnuvanın direktörü Muharrem Döker verdi.

Günün diğer final maçı +35 Erkeklerde Oktay Ata ile Sarp Pınar arasında oynandı. Oktay Ata rakibini 6/0 ve 6/1 yenerek kupanın ve Migros hediyesinin sahibi oldu. Şampiyon Oktay Ata’ya kupasını Turnuva direktörü Muharrem Döker, ikincilik kupasını da Bostanlıspor yöneticisi Ümit Şenuyar verdi.

Günün çift erkekler yarıfinalinde Oktay Ata/Barış Mert çifti Atacan Türk/Ercan Sönmez çiftini 2-0 yenerek finalist oldu ve rakibini beklemeye başladı.

Tek bayanlarda yarıfinalde Elif Ünver-Ödül Öktem Elif Ünver’i 2-0 yenerek finale yükselen ilk sporcu oldu.
Karşıyaka Belediye Başkanlığı Tenis Turnuvası bugün de devam edecek.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar