Teknolojinin Yeni Hedefi Doğal Ahşap

  • Aydın Gazete
  • 23 Kasım 2017
  • Yorumlar Kapalı

Orman ürünleri sektöründe üretici olarak faaliyet gösteren SÖZENLER, 65 yıllık tecrübesini SZN WOOD olarak standardın dışında iç ve dış mekân tasarımlarıyla müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Türkiye’de ilk kez ladin ağacında eskitme ağaç teknolojisini kullanan firma, sektöre yeni ve özel bir soluk getirdi. 2017 yılında 35 Milyon TL’lik ciro ile hedefini katma değeri arttırarak en az yüzde 20 büyümek olarak belirleyen SZN’nin yıllık üretim kapasitesi; ahşap kent mobilyalarında 5 bin metreküp emprenyeli hammadde, masif mobilyalarda 1.000 takım, eskitme ahşapta ise 500 bin metrekare ahşap kaplama…

Kişiye özel kullanım alanına göre tasarlanan masif masalar tüketicilerin ilgi odağı. SZN Wood, yaşam alanlarında doğallığı, sağlığı özellikle ergonomikliği ve ekonomikliği ile hizmet sunuyor. Hedefi katma değeri arttırarak en az yüzde 20 büyümek olan SZN Wood ile metropol insanının yoğun iş temposuna rağmen şıklıktan ödün vermeyen ofisleri eskitmenin izlerini taşıyacak.

SZN Wood ürünlerinde, ağacın cinsine göre hammadde ortalama bir sene stoklarda dinlendirilip üretimde kullanılıyor. Bunun yanında her ürünün arkasında bulunan barkod ile hangi usta tarafından nasıl aşamalardan geçerek üretildiği bilgisine ulaşılabiliyor.

Türkiye’de ilk kez ladin ağacını kendine özel makinaları ile eskiterek ürünlerine taşıyan SZN Wood tasarımları ile ezber bozduracak

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar