Tchibo’nun Yeni Kış Kahveleri İçinizi Isıtacak

  • Aydın Gazete
  • 28 Aralık 2017
  • Yorumlar Kapalı

Gerçek kahve denince ilk akla gelen markalardan olan Tchibo, farklı damak tatlarına hitap eden kışa özel kahvelerini, mağazalarındaki kahve barlarında lezzet tutkunlarının beğenisine sunuyor.

68 yıldır kahvelerinin kalitesi, tazeliği ve çeşitliliğiyle fark yaratan Tchibo; dumanı üstünde, farklı lezzetlere sahip yepyeni kış kahvelerini mağazalarındaki kahve barlarında kahve severlerle buluşturarak sıcacık sohbetlere eşlik ediyor.

Tchibo’nun yüzde 100 Arabica çekirdeklerinden hazırlanan kış kahvelerinden biri olan Tarçınlı Çikolatalı Latte, kış aylarının vazgeçilmez baharatı tarçın ve çikolatanın uyumuyla damaklarda unutulamayacak bir tat bırakıyor. Tchibo Karamelli Latte buz gibi havalarda karamelin yumuşacık tadıyla mutluluk verirken, Beyaz Çikolatalı Latte beyaz çikolatadan vazgeçemeyenlere eşsiz bir lezzet sunuyor. Chai Tea Latte ise içindeki sağlıklı baharatlarla kahve tutkunlarına enerji veriyor. Eşsiz lezzete sahip tüm bu kahveler, Tchibo mağazalarındaki kahve barlarda kışın tadını çıkarmak isteyenleri bekliyor.

Dünyanın dört bir yanından gelen en kaliteli Arabica çekirdeklerinden üretilmiş kahve çeşitleri, kahve keyfini evinde de sürdürmek isteyenler için Tchibo mağazaları ve tchibo.com.tr internet mağazasının yanı sıra Migros ve Macrocenter’larda da satışa sunuluyor.

Tchibo Hakkında:

Benzersiz bir iş modeline sahip olan Tchibo; 8 ülkede 1000’den fazla mağaza, 22.300 satış noktası ve internet mağazaları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Şirket bu çok kanallı dağıtım sistemini, her hafta değişen gıda dışı ürünlerle birlikte, kahve ve kapsüllü kahve makinesi Cafissimo’yu sunmak üzere kullanmaktadır. 2016 yılında dünya genelindeki 12.000 çalışanıyla 3,3 milyar Euro kazanç sağlayan Tchibo; Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Almanya ve Macaristan’da kavrulmuş kahve pazarının lideri ve Avrupa’nın önde gelen e-ticaret şirketlerinden birisidir.

1949’da Hamburg’da kurulan aile şirketi, uyguladığı sürdürülebilir politikalar sayesinde, 2012 yılındaki Kurumsal Ahlak ve Çevresel Lojistik Ödülü ve 2013 yılındaki Federal Hükümet KSS Ödülü başta olmak üzere birçok ödüle layık görülmüştür. Tchibo 2016 yılında, Almanya’nın en büyük sürdürülebilir şirketi seçilmiştir.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar