Söke’de de İstifalar Var

  • Aydın Gazete
  • 6 Ekim 2017
  • Yorumlar Kapalı

Söke Milliyetçi Hareket partisinin sevilen ve tanınan isimlerinden ülkü ocakları başkanlığı ve ilçe başkanlığı yapmış olan Bülent Demirbaş partisinden istifa etti.

Dün Aydın Merkezde yaşanan istifa olayının ardından Söke MHP İlçe eski Başkanı Bülent Demirbaş da partisinden istifa etme kararı aldığını söyledi.

Geçmişte 9 yıl boyunca Söke Ülkü Ocağı Başkanlığı görevinde bulunmasıyla hatırlanan ve Söke’deki partililer tarafından yakından tanınan Demirbaş, istifa dilekçesini Söke İlçe Seçim Kurulu’na verdiğini belirtti.
En son 27 Temmuz 2015’te sağlık sorunları nedeniyle MHP Söke İlçe Başkanlığı görevinden istifa eden Demirbaş, ilerleyen günlerde Meral Akşener’in kuracağı yeni partide siyaset yapmaya daha yakın olduğunu ifade etti.

Demirbaşın istifasına ek olarak geçmiş dönem Söke MHP’den İl Genel Meclis üyeliği yapan, başarılı çalışmalarıyla takdir toplayan Orhan Ateş, il yöneticiliği yapan emekli öğretmen Hayrettin Özdoğdu ve ilçe yöneticiliği yapan Ramazan Çelik Erol da partisinden istifa ettiklerini açıkladılar.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar