Sevgililer Günü için sıra dışı bir hediye

  • Aydın Gazete
  • 5 Şubat 2018
  • Yorumlar Kapalı

Araştırmalara göre, evlilik ya da uzun süreli ilişkiler için kadınların tercihi sakallı erkeklerden yana!

Sakal için “moda”, “uzun sürmez geçer” dendi ancak her geçen gün çevremizde gördüğümüz sakallı erkeklerin sayısı artıyor. Dünyadaki yetişkin erkeklerin %55’i, Türkiye’deki erkeklerin ise yaklaşık %25’i sakal bırakmayı tercih ediyor. Araştırmalar da gösteriyor ki kadınlar sakallı erkekleri daha çekici buluyor.

Avustralya’daki Queensland Üniversitesi’nin gerçekleştirdiği bir araştırma, kadınların çoğunlukla sakallı erkekleri tercih ettiğini ortaya koyuyor. 8 bin 500 kadının katıldığı araştırmaya göre; kadınlar, sakallı erkekleri sakalsız hallerine göre daha olgun ve ciddi buluyor. Sakal uzunluğu arttıkça, erkeklerin daha çekici, daha bilge ve ebeveynlik yeteneğine sahip olduğu düşünülüyor. Bu nedenle, evlilik ya da uzun süreli ilişkiler için kadınların tercihi sakallı erkeklerden yana oluyor.

Sakal Baba’dan Sevgililer Günü’ne özel hediye seti
Sakal Baba markası, kadın ve erkeklerinin tutkusu haline gelen sakalın sağlıklı bir şekilde bakımına ilişkin ürünlerini, Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı hediye setinde bir araya getirdi. Özel tasarım kutusunda sunulan Premium Sakal Bakım Seti; sabun, şampuan, bakım yağı ve şekillendirici waxtan oluşuyor. Sakal Baba’nın Sevgililer Günü’ne özel Premium bakım seti SakalBaba.com adresinden satışa sunuluyor.

Sakal Baba’dan Premium Sakal Bakım Seti

Sakal bakım yağı: İçerdiği argan ve badem yağının etkisiyle sakalını kökten uca besler. Sakalı ve sakal altındaki ihmal edilmiş cildi nemlendirir, güçlendirir ve canlandırır. Kepek sorunlarını ve sivilce oluşumunu engeller.

Sakal sabunu: %100 doğaldır. Hijyen sağlar. Sakalı nemlendirir ve rahatlatır. Cildin nem ihtiyacını karşıladığı gibi yağlı ciltlerde yağ dengesini muhafaza eder. Paraben, silikon, SLS, yapay renklendirici, zararlı kimyasal maddeler içermez.

Sakal şampuanı: Az köpüren yapısıyla sakallarınızı ve sakal altı ihmal edilmiş cildinizi temizler. Kötü koku ve kirden arındırır. İçeriğindeki aloe vera ve doğal yağlar sayesinde sakallarınızı nemlendirir, taranmasını kolaylaştırır.

Sakal ve bıyık şekillendirici wax: İçeriğinde bulunan %100 doğal yağlar sayesinde sakal ve bıyıklarınızı besler, güçlendirir. Sakal ve bıyıklarınızı dilediğiniz şekili vermenizi sağlar.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar