Sesimiz onun sesi!

  • Aydın Gazete
  • 5 Kasım 2017
  • Yorumlar Kapalı

Bayraklı Belediyesi, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 79. yıldönümünde çeşitli etkinliklerle anacak. 8 Kasım Çarşamba günü saat 20.00’da Tepekule Kongre ve Kültür Merkezi Anadolu Salonu’nda belediyenin tüm koroları özel konserle seyirci karşısına çıkarak, Ata’nın sevdiği şarkıları seslendirecek.

 

Bayraklı Belediyesi, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ölümünün 79. yıl dönümünde özel bir konserle anacak. Belediyenin tüm koroları Atatürk’ü anma özel konserinde Ata’nın sevdiği şarkıları seslendirecek. “Sesimiz onun sesi” sloganıyla düzenlenecek konserde Türk Halk Müziği korosunu şef Dr. Zeynel Demir, Türk Sanat Müziği korosunu şef Dr. Halil Altınköprü, çok sesli koroyu şef Seher Erkan ve Çocuk-Gençlik korosunu Hançer Şahika Türkkan yönetecek.

Dans koreografisini Abdurrahim Karademir’in yapacağı etkinlikte piyanoda ise Dr. Çağrıhan Erkan yer alacak. Tepekule Kongre ve Kültür Merkezi Anadolu Salonu’nda 8 Kasım’da gerçekleştirilecek konser saat 20.00’da başlayacak.

LOKMA DÖKÜLECEK

Bayraklı Belediyesi her 10 Kasım’da olduğu gibi bu yıl da Sevgi Yolu, Gümüşpala heykel, Çay Mahallesi Sancak Cami, Manavkuyu Migros ve Çınar Kafe’nin önünde Atatürk ve tüm şehitlerimiz için lokma döktürecek.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar