Sahnede Yaşadığımı Hissediyorum

  • Aydın Gazete
  • 20 Kasım 2017
  • Yorumlar Kapalı

SAHNEDE YAŞADIĞIMI HİSSEDİYORUM
YENİ SINGLE YILBAŞINA HAZIR
Renkli sahne performansıyla herkesi kendine hayran bırakan Fatih Ürek, The Savoy Ottoman Palace Hotel’de sevenleriyle buluştu.

Şıklığıyla göz dolduran sanatçı, 1989 yılından beri sahnede olmasının sırrı ile ilgili “Ben seyircimi ve sahnede var olmayı çok seviyorum. Sahnede yaşadığımı hissediyorum. Şimdiye kadar kendime ve sahneme yatırım yaptım. Sahnede var olduğum sürece hep böyle olacak. Beni insanlar güzel ve şık görmek istiyorla,r bende onların bu isteklerini gerçekleştiriyorum.”

Yeni yıla yeni single ile gireceğini söyleyen sanatçı, haraketli parçalarının dinleyici tarafından çok fazla beğenildiğini, kendisinin de bu doğrultuda yeni parçasının hareketli olduğunun ipucunu verdi.

Son dönemde eski bir çalışanı tarafından davalık olan sanatçı; çoğu sanatçıların bu tarz olayla karşılaşabildiğini, dava sürecinin devam ettiğini, hiçbir zaman hak yemediğini belirtti.

Kadın erkek ilişkilerine dair çarpıcı açıklamalarda bulunan sanatçı; herkesin aşık olabileceğini fakat değer yargılarını da insanların göz önünde bulundurması gerektiği, evlilik ile ilgili konularda insanların çok dikkatli olması gerektiğini, ilişkilerde sadece tek bir tarafı suçlamanın yanlış olduğunu söyledi.

The Savoy Ottoman Palace Hakkında:
The Savoy Ottoman Palace, Kıbrıs’ın gözbebeği Girne’nin merkezinde 12. 500 m2’lik bir alan üzerine kurulmuş olup, her metrekaresinde Osmanlı Saraylarının konfor ve ihtişamı ile ziyaretçilerine hizmet veriyor. Her damak zevkine hitap edebilecek geleneksel Türk mutfağının yanı sıra Dünya mutfağından da eşsiz lezzet sunan restoranları, sağlık kulüpleri, Osmanlı tarzında pub kültürü, alışveriş merkezi ve casinosu ile unutulmayacak bir tatilin kapıları aralıyor.

Görkemli mimarisi ve Osmanlı zevki ile tasarlanan 111 Deluxe konuk odası, 15 Paşa Suit ve 2 Sultan Suit lüks bir anlayışla dekore edilmiş olup, misafirlere en üst seviyede rahatlık sağlayacak şekilde döşenmiştir. Yüksek kalite standartları, geleneksel Osmanlı misafirperverliğinin adeta Girne’de ki adresi Savoy Hotel ziyaretçilerine en iyiyi sunma hedefi ile çalışıyor. Taşıdığı özellikler anlamında The Savoy Ottoman Palace Kıbrıs’ın tek ve ayrıcalıklı oteli olma özelliğini taşıyor

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar