Saç Ekim Merkezlerinden Gelen Telefonlar Bıktırdı

  • Aydın Gazete
  • 14 Ekim 2017
  • Yorumlar Kapalı

SAÇ EKİM MERKEZLERİNDEN GELEN TELEFONLAR SEVİLEN SANATÇI ALTAY’I  İSYAN ETTİRDİ
Sahne performansıyla herkesi kendine hayran bırakan Altay, The Savoy Ottoman Palace Hotel sahnesinde sevenleriyle buluştu.

Konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Altay; “Saç ektirmeyi asla düşünmüyorum buna rağmen saç ekim merkezlerinden gelen telefonlar hiç susmuyor. Kel olmaktan gayet memnunum ve böyle kalmak istiyorum. Kendimi eşime emanet ediyorum, beni her zaman o giydirir. Bu işin duayeni o.” dedi.

Star kavramına inanmadığını söyleyen Altay; “Herkesin kalbindeki star farklı Türkiye’de ancak 5 yada 6 kişinin star olarak sayabilirim. Ben her zaman kendi işimle meşgulüm yaz boyunca yoğun bir tempoda çalıştım. Şu sıralar yeni albümün heyecanını yaşıyorum ve yakın zamanda her şeyi bir kenara bırakıp tatile çıkmak istiyorum” dedi.

The Savoy Ottoman Palace Hakkında:
The Savoy Ottoman Palace, Kıbrıs’ın gözbebeği Girne’nin merkezinde 12. 500 m2’lik bir alan üzerine kurulmuş olup, her metrekaresinde Osmanlı Saraylarının konfor ve ihtişamı ile ziyaretçilerine hizmet veriyor. Her damak zevkine hitap edebilecek geleneksel Türk mutfağının yanı sıra Dünya mutfağından da eşsiz lezzet sunan restoranları, sağlık kulüpleri, Osmanlı tarzında pub kültürü, alışveriş merkezi ve casinosu ile unutulmayacak bir tatilin kapıları aralıyor.

Görkemli mimarisi ve Osmanlı zevki ile tasarlanan 111 Deluxe konuk odası, 15 Paşa Suit ve 2 Sultan Suit lüks bir anlayışla dekore edilmiş olup, misafirlere en üst seviyede rahatlık sağlayacak şekilde döşenmiştir. Yüksek kalite standartları, geleneksel Osmanlı misafirperverliğinin adeta Girne’de ki adresi Savoy Hotel ziyaretçilerine en iyiyi sunma hedefi ile çalışıyor. Taşıdığı özellikler anlamında The Savoy Ottoman Palace Kıbrıs’ın tek ve ayrıcalıklı oteli olma özelliğini taşıyor.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar