Puma’da Büyük Kış İndirimi Başladı

  • Aydın Gazete
  • 20 Aralık 2017
  • Yorumlar Kapalı

Belirli PUMA ürünlerinde geçerli olacak %25 indirim tüm PUMA mağazalarında, PUMA.COM’da ve PUMA satış noktalarında seni bekliyor.

Dünyaca ünlü spor performans giyim markası PUMA birçok üründe geçerli olacak %25 indirimi başlatıyor. Yeni yıla yenilenen spor stili ile girmek istiyorsan ve sporu hayatının merkezine almaya kararlıysan seni sezonun en çarpıcı parçalarını keşfetmeye çağırıyoruz.

Tüm PUMA mağazalarında ve PUMA.COM’da geçeli olacak indirim yeni yılın ilk günlerine kadar devam edecek.

PUMA

PUMA ayakkabı, tekstil ve aksesuar tasarlayan, geliştiren, satan ve pazarlayan dünyanın önde gelen Spor Markalarından biridir. 65 yıldan uzun süredir PUMA, gezegenin en hızlı sporcuları için hızlı ürünler tasarlar ve üretir. PUMA; Futbol, Koşu, ve Antrenman, Golf ve Motor Sporları gibi kategorilerde performans ve spordan ilham alan günlük yaşam ürünleri sunar.

Spor dünyasına yenilikçi ve hızlı tasarımlar getirebilmek için tanınmış tasarım markalarıyla heyecan verici iş birliklerine imza atar. PUMA Grubu; PUMA, Cobra Golf ve Dobotex markalarının sahibidir. Firma ürünlerini 120’den fazla ülkeye dağıtır, dünya çapında 11,000’den fazla personel çalıştırır ve ana merkezi Herzogenaurach/Almanya’dadır. Daha fazla bilgi için, lütfen http://www.puma.com adresini ziyaret ediniz.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar