Puma Kış İndirimi Devam Ediyor

  • Aydın Gazete
  • 13 Ocak 2018
  • Yorumlar Kapalı

Belirli PUMA ürünlerinde geçerli olacak %45 indirim fırsatı ile dolabını yenile.

Dünyanın en hızlı spor markası PUMA’da indirim sezonu da hız kesmeden devam ediyor.

Sonbahar/ Kış koleksiyonunda öne çıkan NETFIT baglama teknolojine sahip spor ayakkabılarından, spor stilini sokak stili ile buluşturan Velvet Rope koleksiyonuna, ikonik Suede modellerinden, büyük ilgi gören Basket Heart ayakkabılarına kadar birçok PUMA ürününde %45 indirim başladı.

Sezonun en dikkat çeken parçalarını keşfetmen için seni mağazalarımıza ve puma.com’a bekliyoruz.

PUMA

PUMA ayakkabı, tekstil ve aksesuar tasarlayan, geliştiren, satan ve pazarlayan dünyanın önde gelen Spor Markalarından biridir. 65 yıldan uzun süredir PUMA, gezegenin en hızlı sporcuları için hızlı ürünler tasarlar ve üretir. PUMA; Futbol, Koşu, ve Antrenman, Golf ve Motor Sporları gibi kategorilerde performans ve spordan ilham alan günlük yaşam ürünleri sunar.

Spor dünyasına yenilikçi ve hızlı tasarımlar getirebilmek için tanınmış tasarım markalarıyla heyecan verici iş birliklerine imza atar. PUMA Grubu; PUMA, Cobra Golf ve Dobotex markalarının sahibidir. Firma ürünlerini 120’den fazla ülkeye dağıtır, dünya çapında 11,000’den fazla personel çalıştırır ve ana merkezi Herzogenaurach/Almanya’dadır. Daha fazla bilgi için, lütfen http://www.puma.com adresini ziyaret ediniz.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar