PERGOLİNE SAYESİNDE KONFORLU YAŞAM ALANLARINA KEYİF KATIN

  • Aydın Gazete
  • 17 Nisan 2018
  • Yorumlar Kapalı

PERGOLİNE SAYESİNDE KONFORLU YAŞAM ALANLARINA KEYİF KATIN

 

Huzur verici davetkar yaşam alanları yaratmanızı sağlar. Nasıl mı? Byart Group’un Pergoline gölgelendirme sistemleri, özellikle dışarının enerjisini dört mevsim yaşam alanlarında hissetmek isteyenler için uygun hâle getirir.

Byart Group’un Pergoline gölgelendirme sistemleri, özel bir sistem ile çalışan ve her türlü hava koşullarında rahatça kullanılan bir üründür. Byart Group’un Pergoline gölgelendirme sistemleri, konforlu ve şık olmasından dolayı kafelerde, restoranlarda ve özel mülklerde kullanımı son yıllarda oldukça yaygınlaşmıştır.

 

YAPIMI USTALIK İSTER

 

Dört mevsim hava koşullarına uygun Pergoline gölgelendirme sistemlerini inşa etmek ustalık isteyen bir iştir. Bu yüzden uzun yıllar bozulmadan dayanması için kullanılan malzemenin ve boyanın kaliteli olması gerekir.

Byart Group’ta üretilen Pergoline gölgelendirme sistemleri tamamen ekstrüzyon alüminyum olup, epoksi polyester boyalıdır. Hiçbir ekstra ahşap veya çelik yapımına ihtiyaç duymadan kendi orijinal askıyla, kolay taşınır ve dayanıklıdır.

 

PERGOLİNE GÖLGELENDİRME SİSTEMLERİNİN FAYDALARI

 

Yapı ruhsatı gerektirmeyen ve tamamı otomatik açılıp kapanabilen ileri teknolojik tente sistemidir. Buna ek olarak bu sistemler su geçirmez sistemler olarak da bilinir. Bu yüzden kafelerin ve restoranların en temel ihtiyacını bu sistemler karşılamaktadır.

Mekânlar, müşterilerinin konforlarını düşünmek zorundadırlar. Bu noktada Byart Group’un Pergoline gölgelendirme sistemleri devreye girer. Çünkü Pergoline gölgelendirme sistemlerini kullanan mekânlar yazın güneşin aşırı yakıcı etkilerinden, kışın ise kar ve soğuk gibi etkilerden koruyarak mekânı hava şartlarına uyumlu hâle getirir. Böylece müşterilerin konforları bozulmadan rahatça kahvelerini ve çaylarını içmesi mümkün hâle gelir ve orayı sürekli uğrak bir mekâna çevirir.

 

İŞLEVSELLİĞİ ÖN PLANDA TUTAR

 

Byart Group’un Pergoline gölgelendirme sistemleri sayesinde insanların pratik bir şekilde oturdukları konumu korumaları söz konusudur. Kullanışlı tasarım anlayışıyla yanal alanların Vertiglass dikey otomatik cam sistemlerle ya da ısı yalıtımlı sabit sistemlerle kapatılmasına olanak tanır. Kısacası açılır tente sistemi sayesinde kışın güneşli günlerde açabilir; yağmurlu günlerde ise kapatabilirsiniz.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar