Paşabahçe 47. Mağazasını İstanbulda Açtı

  • Aydın Gazete
  • 30 Kasım 2017
  • Yorumlar Kapalı

Hayatı ayrıntılarla güzelleştiren Paşabahçe Mağazaları, 47’nci mağazasını İstanbul’da Marmara Forum AVM’de hizmete açtı. Toplam 320 metrekarelik alana sahip olan mağazada, Paşabahçe Mağazaları’nın geniş ürün yelpazesinden oluşan yaklaşık 4 bin ürün satışa sunuluyor.

29.11.2017 – Cam ev eşyası ve ev dekorasyonuna yönelik perakende mağazacılıkta özgün yapısıyla Türkiye’de lider olan Paşabahçe Mağazaları İstanbul’daki yeni mağazasını hizmete açtı. Keyifli alışverişin yeni adreslerinden olacak İstanbul Marmara Forum AVM’deki 320 metrekarelik yeni mağaza, “Yaşam” ve “Butik” konseptlerindeki yaklaşık 4 bin ürünü bir arada sunuyor.

Marmara Forum AVM mağazasında Paşabahçe Mağazaları’nın dekoratif ürünlerinden, mutfaklardaki pratik yardımcılara, hediyelik ürünlerden, sofra ve yemek kültürüne ait birçok alternatife ulaşmak mümkün olacak. Yaklaşan yılbaşı hediyesi alışverişinde sevdiklerine en güzel hediyeyi almak isteyenlere geniş ürün gamından seçenekler sunan Paşabahçe Mağazaları’nın yeni mağazasında sınırlı sayıda üretilen ‘Tarih-Kültür-Cam Koleksiyonları’nın yeni serisi ‘Camda Dünya Mirası’ na ait tüm ürünler satışa sunuluyor.

Mağazada ayrıca, Selçuk Demirel, Behiç Ak, Bedri Rahmi Eyüpoğlu gibi ünlü sanatçıların fikir ve çizgilerini taşıyan ‘İmza’ ve ‘Yansımalar’ koleksiyonuna ait seçili parçalar da müşteriyle buluşuyor.

Türkiye’de 13 ilde 46 mağaza ve yurtdışında İtalya, Milano’daki bir mağazası ile hizmet veren Paşabahçe Mağazaları, yıl sonuna kadar bir mağaza daha açmayı hedefliyor. Ev ve yaşama dair binlerce fikir ve öneri için Paşabahçe Mağazaları’nı ve online satış mağazasını (www.pasabahcemagazalari.com) ziyaret edebilirsiniz.

Paşabahçe Mağazaları A.Ş. Hakkında

Cam sektörünün global oyuncusu konumundaki Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları A.Ş. özgün, modern, yenilikçi ve müşteri odaklı yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. ‘Yaşam’ ve ‘Butik’ konseptleriyle cam, seramik, porselen, ahşap, çelik sofra ve mutfak eşyalarının yanı sıra dekoratif koleksiyon ürünlerini de müşterilerinin beğenisine sunan Paşabahçe Mağazaları, bugün Türkiye’de 13 ilde 46 lokasyonda ve İtalya’nın Milano kentinde olmak üzere toplam 47 mağaza ile hizmet vermektedir.
www.pasabahcemagazalari.com

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar