Özsüt’te ayın ürünü: Çikobella pasta

  • Aydın Gazete
  • 16 Şubat 2018
  • Yorumlar Kapalı

Çikolata aşkına!

Mutluluk tadında ürünlerin yaratıcısı Özsüt, menüsünde olmayan sürpriz lezzetlerle misafirlerine keyifli anlar yaşatmayı sürdürüyor. Şubat ayının ürünü ise yoğun çikolatası ve tazecik kakaolu kekiyle damaklarda eşsiz bir tat bırakan Çikobella. Üstelik 6 – 8 kişilik bu leziz pasta, Şubat ayına özel fiyatıyla 60 TL yerine yalnızca 49 TL’ye satışa sunuluyor.

Türk ve dünya mutfaklarından birbirinden özel tatlar sunan Özsüt’ün maharetli ustaları, menüde yer almayan ürünler ile lezzet müdavimlerini şaşırtmaya devam ediyor. Şubat ayının ürünü ise soğuk kış günlerinde tam da ihtiyacımız olan enerjiyi verecek olan Çikobella!

Özsüt’ün gerçek çikolatasının bu kez çok daha yoğun kullanıldığı Çikobella, her katmanında ayrı bir şölen yaşatıyor. Çikolatalı sos ile ıslatılmış tazecik kakaolu kek katları arasında yine çikolata ile hazırlanmış krema bulunuyor. Süslemesinde de çikolata ve kakaoya yer verilen pasta, cezbedici görünümüyle damaklara olduğu kadar gözlere de hitap ediyor.

Özsüt’ün tüm ürünlerinde olduğu gibi hiçbir koruyucu katkı maddesi kullanılmadan hazırlanan 6 – 8 kişilik Çikobella pasta, Şubat ayına özel fiyatıyla 60 TL yerine yalnızca 49 TL’ye satışa sunuluyor.

Özsüt hakkında:

Özsüt’ün 1938 yılında İzmir Kemeraltı’nda başlattığı tatlı serüveni, bugün 46 ilde 180’in üzerinde mağazası, üç bine yakın çalışanı ve on binlerce misafiriyle sürüyor. STP Gıda altında bayilik sistemiyle faaliyetlerini büyüten Özsüt, Infinity Invest Holding’in 2014 yılında gerçekleştirdiği satın almanın ardından yatırımlarını yurt dışında artırdı.

Bu doğrultuda, Azerbaycan’da bulunan mağazanın yanı sıra, başkent Bakü’de iki mağaza daha açıldı. Özsüt’ün ürün gamı içerisinde pasta, sütlü ve şerbetli tatlılar, unlu mamuller, dondurma, kaymak, çikolata, kahve, Türk ve dünya mutfağından özel lezzetler yer alıyor

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar