Otilia Litvanya’dan Mehmetçiğe Mesaj Verdi

  • Aydın Gazete
  • 30 Ocak 2018
  • Yorumlar Kapalı

OTİLİA LİTVANYA’DA GÖĞSÜMÜZÜ KABARTTI
RUMEN POPÇU’DAN MEHMETÇİĞE ANLAMLI SELAM
TURİZM ELÇİSİ OTİLİA’DAN MEHMETÇİĞE MESAJ VAR

Bilionera şarkısıyla dünya müzik listelerini kasıp kavuran ünlü Rumen şarkıcı Otilia, Koşanadam organizasyonuyla Litvanya Turizm Fuarı’nda sahne aldı.

Konser öncesinde aynı etkinliğe katılan vatandaşı Mario Joy ile birlikte objektiflere poz veren Otilia, iddialı sahne kıyafeti ile yürek hoplattı. Fuarda Türkiye’ye hayran olduğunu, duygularının son derece yoğun olduğunu belirten güzel şarkıcı, Türkiye’den övgü dolu sözlerle bahsetti.

Fuarda şarkı söyleyip dans eden şarkıcı, güzelliğiyle de herkesi kendisine hayran bıraktı. Fuara gelenlere her fırsatta Türkiye’den bahseden Otilia, iş ve tatil için her fırsatta Türkiye’ye gelmekten keyif duyduğunu dile getirdi.

Her fırsatta kırmızı beyaz renklere olan gönül bağını dile getirmekten kaçınmayan başarılı popçu, bir süredir sınır ötesi operasyonda olan Türk askerlerine de selam göndererek, ”Kalbim Türk halkı ve Mehmetçikle beraber” dedi. En kısa zamanda Koşanadam organizasyonu ile bir moral konseri de vermeyi düşündüğünü dile getiren Otilia, bu davranışı ile örnek bir davranışa imza attı.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar