Öğrencilerimiz Çok Şanslı

  • Aydın Gazete
  • 23 Eylül 2017
  • Yorumlar Kapalı

ADÜ Diş Hekimliği Fakültesi, yeni öğrencilerine yönelik bilgilendirme ve tanıtım amacıyla Aydın İli Stratejik Planlama ve Yenilik Merkezi (AİSYEM) konferans salonunda oryantasyon programı düzenledi.

Oryantasyon programına Rektör Prof. Dr. Cavit Bircan, Rektör Yardımcısı ve aynı zamanda Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Törün Özer, Diş Hekimliği Fakültesi akademik ve idari personelinin yanı sıra çok sayıda öğrenci katıldı.Etkinlikte öğrencilere ADÜ hakkında bilgiler verilerek Erasmus, Mevlana ve Farabi gibi öğrenci değişim programlarının yanı sıra psikolojik ve rehberlik hizmetlerine nasıl ulaşabilecekleri anlatıldı.

Konuşmasına ADÜ’yü tercih ettikleri için öğrencilere teşekkür ederek başlayan Rektör Prof. Dr. Cavit Bircan, ADÜ’nün Türkiye’nin en çok tercih edilen üniversitelerinden biri olduğuna değinerek öğrencilerin kendilerini daha iyi yetiştirebilmeleri için yatırımlara hız kesmeden devam edeceklerini söyledi. Bircan, ADÜ’nün en genç fakültelerinden biri olan Diş Hekimliği Fakültesinin kendi alanında ülke çapında ilk 5 fakülteden biri olduğuna dikkat çekti.

Bircan, sosyal medya hesaplarını öğrencilerle paylaşarak öğrencilerin en küçük sorun yaşamaları halinde bu hesaplar üzerinden kendisine ulaşabileceklerini belirtti.Rektör Yardımcısı ve aynı zamanda Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Törün Özer, Diş Hekimliği Fakültesi olarak kısa zamanda büyük işler başardıklarını belirterek Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesinin tüm bölgeye hitap eden bir hastane olduğunu vurguladı.

Öğrencilerin ADÜ Diş Hekimliği Fakültesini tercih ettikleri için şanslı olduklarını vurgulayan Prof. Dr. Özer, “Burada kaliteli bir eğitimden geçerek başarılı bir meslek hayatı yaşayacağınıza inanıyorum” dedi.Etkinlik öğretim elemanlarının kendilerini tanıtmasıyla son buldu.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar