Miniklerin yeni yıl hediyesi Ludio Minima’dan: Oyun Hamuru Kartları

  • Aydın Gazete
  • 25 Aralık 2017
  • Yorumlar Kapalı

“Hayal Et, Eğlen, Öğren”

Yeni yılda minikler için hayal gücünü geliştiren, eğlenceli ve öğretici bir hediye alternatifi arayanlar, Ludio Minima’nın Oyun Hamuru Kartlarını tercih edebilir. Sayılar, Hikayeler ve Hayvanlar olmak üzere 3 farklı kategoride sunulan Oyun Hamuru Kartları, çocukların ebeveynleri ile birlikte kaliteli zaman geçirmesini sağlıyor; onları kendi ürettiklerini gururla sunmaları için teşvik ediyor.

Bırakın yeni yılda minikler kendi çiçeklerini, dondurmalarını, hayvanlarını kendileri yapsınlar;hatta yeni yılın ilk pastasını rengarenk kartların üstünde oyun hamurlarıyla hazırlasınlar. Sayıları en eğlenceli şekilde hikayelerle öğrensinler; içlerinden geldiği gibi oyunlarını kendileri şekillendirsinler. En önemlisi aileleri ile birlikte zaman geçirmenin ve kendi ürettiklerini gururla sunmanın keyfini yaşasınlar.

Ludio Minima “Oyun Hamuru Kartları” Sayılar kategorisi sayıları öğrenmesine yardımcı olurken Hikayeler ve Hayvanlar kategorileri hayal güçlerini kullanmaları ve kendilerine özel hayvanlar, pastalar ve makarnalar yapmaları için imkan veriyor.

Hayvanlar Kategorisi

İkili kartlar birleştirildiğinde Aslan, Kaplan, Zürafa, Fil ve Zebra’nın yüz detayları olmayan hallerine ulaşılıyor. Her çocuk kendi hayvanını düşlesin ve yapsın diye!

Hikayeler Kategorisi

İkili kartlar birleştirildiğinde 5 farklı hikaye ile karşılaşılıyor. Burada yine, bahsedilen objeler çocuklar tarafından yapılıyor.

Sayılar Kategorisi

Bu kategorinin diğerlerinden farkı, kartların arkalı önlü olması. İkili kartlar birleştirildiğinde hem sayı hem de bir hikaye olan yeni bir kart ortaya çıkıyor. Çocuğunuz hamur ile rakamın üzerinden geçiyor. Böylece rakamın şeklini iyice öğrenmiş oluyor. Ayrıca rakamın altında bulunan yuvarlakları, o sayıdaki hamur topçukları ile dolduruyor. Sol taraftaki hikaye bölümünde ise, ebeveyniyle birlikte konuşarak hikayede geçen konuyu hamurla tamamlıyor.

Her kategorinin birim fiyatı: 29 TL

3’lü Set: 75 TL

www.ludiominima.com

www.instagram.com/ludiominima/

www.facebook.com/ludiominima/

Ludio Minima hakkında:

Ludio Minima, uzun yıllar kurumsal şirketlerde çalıştıktan sonra, iki çocuğu ile birlikte oyun oynamaya daha çok vakit ayırabilmek için işinden ayrılan Alp Saraçoğlu tarafından kuruldu. Oğlu Kerem ve kızı Melisa ile birlikte bir oyun yaratma hayalini gerçeğe dönüştüren Saraçoğlu için, Ludio Minima ailenin üçüncü çocuğu oldu. Latince “oyuncu minik” anlamında gelen Ludio Minima, isminin yanı sıra ilhamını da çocukların oyuncu doğasından ve büyüklerin onlar için sık sık kullandığı “minnak” lakabından alıyor. Oyunların gerçek dünya ile bağlantılı olmasını isteyen Saraçoğlu, oyunlarındaki karakterleri kendi çocuklarından yola çıkarak oluşturuyor.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar