Millenicom ve EWE Enerji’den Aile Bütçesine Destek Kampanyası!

  • Aydın Gazete
  • 29 Ocak 2018
  • Yorumlar Kapalı

EWE Turkey Holding şirketlerinden Millenicom ve EWE Enerji güçlerini birleştiriyor ve ortak düzenledikleri bir kampanyayla aile bütçesine destek oluyor. Kampanya kapsamında EWE Enerji’den elektrik hizmeti almaya başlayanlar, Millenicom’un AKN’siz, kotasız ‘Gerçek’ internet hizmetinden ilk 2 ay bedava sonrasında ise sadece 61,90 TL’ye yararlanabiliyor.

Müşteri memnuniyeti ve deneyimini her zaman odak noktasına alan EWE Turkey Holding şirketlerinden Millenicom ve EWE Enerji güçlerini birleştirerek, elektrik ve internet hizmetini çok uygun bir fiyatla bir arada sundukları bir kampanyaya imza atıyor.Kampanya kapsamında EWE Enerji’den elektrik hizmeti alanlar, Millenicom’un ‘Gerçek Limitsiz’ internet paketinden ilk 2 ay bedava sonrasında ise sadece 61,90 TL’ye faydalanabiliyor.

İnternette Avantajlı Kampanya!

Alternatif Telekom’un öncü şirketlerinden Millenicom’un AKN’siz, kotasız Gerçek Limitsiz internet paketi ile kullanıcılar ay içerisinde herhangi bir yavaşlama yaşamadan ve ek ücret ödemeden, sınırsızca internet hizmetinden yararlanabiliyor. Kampanya dahilinde elektrik ve internet faturalarını iki ayrı fatura olarak görebilecek olan kullanıcılar, dilerlerse sabit telefon hizmetinden de yararlanabilecek.İnternette uygun fiyat avantajıyla aile bütçesine önemli bir katkı sağlayan kampanya ile kullanıcılar Millenicom’un ücretsiz evde kurulum hizmetinin yanı sıra ücretsiz aktivasyon avantajından da faydalanma imkanına kavuşuyor.

Kampanyaya Millenicom bayilerinden başvurulabiliyor. İnternet hizmeti ile ilgili detaylara www.milleni.com.tr adresinden, elektrik hizmeti ile ilgili detaylara ise www. eweenerji.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

EWE Turkey Holding Hakkında:

Almanya’nın en büyük enerji şirketlerinden biri olan EWE AG, 2007 yılında girdiği Türkiye pazarındaki faaliyetlerini yüzde 100 iştiraki olduğu EWE Turkey Holding çatısı altında sürdürmektedir. EWE Turkey Holding, Türkiye’nin üçüncü büyük doğal gaz dağıtım şirketi Bursagaz’ın ve Kayseri’deki bölgesel doğal gaz dağıtım şirketi Kayserigaz’ın çoğunluk hissedarıdır.

EWE, Türkiye’de özel doğal gaz toptan satış şirketleri arasında lider konumunda olan EWE Enerji ile birlikte ülke genelinde serbest tüketicilere doğal gaz ve elektrik tedariği hizmetleri sunmaktadır. EWE Turkey Holding’in diğer bir iştiraki olan ve 2012 yılında faaliyetlerine başlayan Enervis ise; enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji alanlarında ölçüm, etüt, danışmanlık, proje, uygulama ve eğitim hizmetleri konularında faaliyet göstermektedir. EWE Turkey Holding, 2016 yılı başında bireysel ve kurumsal müşterilerine internet, telefon ve bulut hizmeti sunarak 120.000 abonesine hizmet veren Millenicom’u satın alarak telekomünikasyon pazarında da faaliyet göstermeye başlamıştır.

Millenicom Türkiye Hakkında

Millenicom Türkiye, kurulduğu 2004 yılından bu yana hem bireysel hem kurumsal müşterilerine tek elden bütünleşik telekom ve iletişim hizmetleri sunmaktadır. Bireysel kullanıcılara ADSL, sabit telefon ve hem Türk Telekom hem Superonline altyapılarını kullanabilen Türkiye’nin en geniş fiber ağıyla hizmet verirken, kurumsal kullanıcılara da sabit telefon, internet ve iş kalitesini yükselten, uygun fiyat seçenekli, hayat kolaylaştırıcı Bulut çözümler ile ulaşmaktadır. Teknoloji temelli ürünleri müşteri odaklı hizmetlere dönüştüren Millenicom Türkiye, en iyi müşteri deneyimi sunma hedefiyle kaliteli, dinamik ve hızlı hizmet vererek, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine anında cevap vermektedir.

2016 yılı başında hisseleri EWE Turkey Holding tarafından %100 satın alınan Millenicom Türkiye; EWE AG’nin enerji ve telekomünikasyon alanındaki zengin uluslararası deneyimini Türkiye’deki yerel uzmanlığıyla birleştirerek; müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir.

EWE Enerji Hakkında:

EWE Enerji, EWE Holding’in yüzde yüz iştiraki olarak, 2009 yılından bu yana doğalgaz toptan satış, 2012’den beri ise elektrik satış alanında hizmet vermektedir. Yurt çapındaki endüstriyel müşterilere, serbest tüketicilere ve dağıtım şirketlerine, akıllı ve sürdürülebilir enerji çözümleriyle esnek satış çözümleri sunan EWE Enerji, 2 milyar metreküpü aşan ticaret hacmiyle Türkiye’nin en büyük özel toptan doğalgaz satış portföyüne sahiptir. EWE Enerji, elektrik alanında da Almanya’dan aktardığı bilgi ve deneyimiyle müşterilerine fiyat rekabetinin ötesinde katma değerli hizmetler sunmaktadır. Bu kapsamda, elektrik satışının yanı sıra dönüşüm projelerinde müşterilerine danışmanlık desteği veren EWE Enerji; özellikle İstanbul, Bursa ve Kayseri bölgelerindeki müşteri sayısıyla güçlü bir oyuncudur. Birçok sektörel değerlendirme listesinde ticaret hacmi ve cirosu bakımından üst sıralarda kendine yer bulan EWE Enerji büyüme ve yeni iş alanları geliştirme hedefleri doğrultusunda Bilgi Teknoloji yatırımlarını sürdürmektedir.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar