Mesajcı Şoförün İpi Söke’de Çekildi

  • Aydın Gazete
  • 4 Ekim 2017
  • Yorumlar Kapalı

İzmir-Aydın Otoyolu’nda şehirlerarası yolcu taşıyan otobüsün şoförü, seyir halindeyken cep telefonuyla mesaj yazmaya çalıştı. Şoförün bu hareketi, bir yolcu tarafından görüntülenip, sosyal medyada paylaşıldı.

İzmir- Bodrum seferini yapan yolcu otobüsünü kullanan şoför, bugün sabah saatlerinde İzmir-Aydın Otoyolunda ilerlerken, gözünü yoldan ayırıp, cep telefonuyla ilgilendi. Şoförün, otobüs otoyolda hızlı bir şekilde ilerlerken yaptığı bu davranış, şaşkınlık ve korkuya neden oldu. O anlar ise otobüsün ön tarafında oturan bir yolcu tarafından görüntülendi, ardından sosyal medyada paylaşıldı.

YOLCULAR UYARDI AMA…

Paylaşımda, otobüs şoförünün, yolcular tarafından uyarılmasına rağmen bu davranışını sürdürdüğü de öne sürüldü.
Cep telefonuyla çekilen görüntülerde, adı öğrenilemeyen otobüs şoförünün, en sol şeritte seyir halindeyken elindeki cep telefonuyla ilgilendiği görülüyor.

 

OTOBÜS FİRMASINDAN AÇIKLAMA

Kamil Koç, internette hızla yayılan görüntü üzerine konu ile ilgili açıklama yayınladı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi;

‘Bugün sosyal medyada paylaşılan video sonrasında olaya konu olan araç kaptanı en yakın durak olan Aydın, Söke’de indirilerek işten el çektirilmiş ve bir daha şirket bünyesinde çalışamayacak şekilde hakkında kırmızı bülten yayınlanmıştır.

Söz konusu kişi hakkında ayrıca emniyet brimlerine gerekli şikayette bulunulmuştur.

Konuyla ilgili hassasiyet göstererek bizleri zamanında bilgilendiren yolcularımıza teşekkür ederiz.

Sayılarımızla….’

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar