Mat Görünümüyle Göz Alıcı Ruj LipBubbly

  • Aydın Gazete
  • 1 Aralık 2017
  • Yorumlar Kapalı

Mat Görünümüyle Göz Alıcı Ruj LipBubbly

Sürer sürmez 4 kat dolgunlaştırıcı etkisi, mat ve pürüzsüz dudaklar yaratması ile en çok merak edilen ve en popüler rujlardan birisi olan lipbubbly ile siz de mat ve dolgun dudaklara kavuşabilirsiniz. Size sunduğumuz lipbubbly rujlar %100 orijinal ürünlerden oluşmaktadır. Orijinal ürünlerimiz ile istediğiniz o mükemmel dudaklara makul bir fiyat karşılığında kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

24 Saat Kalıcılık

Lipbubbly rujlar, gün içerisinde sürekli tazelemenize gerek olmayan kalıcı rujlardır. Böylelikle gün içerisinde rujunuzun rengini koruyabilir sürekli tazelemek zorunda kalmazsınız.

Dudaklarınızda 4 Kat Dolgunluk Yaratın

Dudaklarınızın dolgun görünmesini istiyorsanız piyasadaki dudakları en dolgun gösteren lipbubbly ile bunu elde edebilirsiniz. Lipbubbl içerisinde dudakları dolgunlaştıran organik maddeler ile sürer sürmez dudaklarınızda bariz bir dolgunluk yaratmaktadır.

%100 Doğal İçerik

Lipbubbly rujları dudaklarınıza hiçbir şekilde zarar vermeden dudaklarınızı dolgunlaştırmanızı ve mat görünüm sağlamanızı sağlayacak içeriğe sahiptir. Doğal ürün ve bileşenlerden oluşan lipbubbly ruj, dudaklarınızdaki çatlakları ve kuru noktaları nemlendirerek dudaklarınıza aynı zamanda bakım yapmaktadır.

Kolay Uygulama

Lipbubbly rujlarımız, kolayca uygulamanızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Böylelikle dudak çerçevenizi kolayca oluşturarak dudaklarınızın şeklini mükemmel bir şekilde ortaya çıkarabilirsiniz.  Mükemmel ve kusursuz bir görünümü böylelikle kolayca sağlayabilirsiniz.

Pürüzsüz Mat Dudaklar İle Parlayın

Piyasadaki diğer mat rujların aksine lipbubbly rujlar dudaklarınızda topaklanma ve kuruluk sorunu yaşatmadan pürüzsüz matlık sağlamakta; hatta içeriğindeki bileşenler ile kuru ve çatlak olan bölgeleri nemlendirerek kapatmakta böylelikle dudaklarınıza ekstra bakım ve onarım sağlamaktadır.

Lipbubbly Ruj Nasıl Uygulanır?

Lipbubbly rujlarının uygulanması oldukça kolaydır. Daha önce ruj kullandıysanız; lipbubbly rujların uygulanmasını da aynıdır.  Lipkit ruj renkleride 10 adet olup istediğiniz rengi seçebilirsiniz.

  1. Renk farkı gözetmeksizin tüm uygulamalarda öncelikle dudak çerçevenizi çizmenize olanak sağlayacak kolay uygulama tasarımı ile dudaklarınızın çizgisini taşırmadan ruju sürünüz.  
  2. Daha sonra ruju dudaklarınızın her tarafına eşit biçimde sürünüz.

Mat ruj, herkesin tarzına ve makyaj zevkine hitap edecek renk yelpazesinde üretilmektedir. Lipbubbly rujlar, çikolata, love, summer, pink, candy, soft, retro, icon, velvet, dream renklerinde üretilmektedir. Bu renkler arasından tarzınıza uygun olanlar arasından istediğiniz renkleri seçebilirsiniz.

Lipikt rujların pürüzsüz matlık, 4 kat dolgunluk ve kolay kullanım gibi etkilerini gösterebilmesi için orijinal ürün olması gerekmektedir. Piyasada pek çok taklit lipbubbly ruj satan adres vardır. Bu adreslerden alım yaptığınızda aldığınız rujlar, Lipbubbly’nin özelliklerini göstermeyecektir. Size tamamı orijinal Lipbubbly rujlar sunuyoruz. Ürünlerimizin hepsi için fatura kesiyor ve bandrollü ürünler gönderiyoruz. Faturayı ve bandrol üzerinde yer alan numarayı kontrol ederek ürünlerimizin orijinal olduğunu görebilirsiniz.

Ekonomik ve kampanalı fiyatlardan orijinal Lipbubbly almak için lütfen bizim ile iletişime geçin. Sizlere sunduğumuz güvenilir ve %100 müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda alışveriş ile pürüzsüz, mat ve dolgun dudaklara kavuşun!

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar