MARVEL Future Fight’a X-23 ve Warlock katıldı

  • Aydın Gazete
  • 11 Ocak 2018
  • Yorumlar Kapalı

Yaşayan Silah X-23 ve Kozmik Savaşçı Adam Warlock oyuna katıldı. Marvel Legacy etkinliğindeki Pnisher, Satana ve Falcon kostümleri eklendi.

Dünyanın en hızlı büyüyen oyun şirketi Netmarble, MARVEL Future Fight’a Marvel karakterlerinden X-23 ve Warlock’un eklendiğini duyurdu. Wolverine’in DNA’sı klonlanarak yapılan, Weapon X programının ürünü olan X-23 ile diğer karakter ise kozmik güçlere sahip evrenin koruyucusu Adam Warlock oyunda yerini aldı. Ayrıca Marvel Legacy etkinliğinden ilham alınarak, oyuna yeni Punisher, Satana ve Falcon kostümleri de eklendi.

Cazip etkinlikleri kaçırmayın

Güncelleme ayrıca oyuncuların X-23 karakterini elde edebileceği yepyeni bir etkinlik bölümünü de içeriyor. Bu yeni bölümde oyuncular, zaman savaşını belirli bir karakter veya kostüm ile oynayacak..Netmarble Games Chief Global Officer’ı Seungwon Lee: ”Yılın ilk güncellemesinde oyuna tamamen yeni bir etkinlik bölümü ekliyoruz. Umarız oyuncularımız, oyuna eklediğimiz yeni karakterleri, kostümleri ve etkinlik bölümünü beğenirler.” dedi.

Ayrıca oyuncular artık kahramanlarının gelişim oranını ve bilgilerini görebilecekler. Bunun yanında geliştirilmiş yenileme fonksiyonu ile oyuncular, diğer oyuncuların oluşturduğu boyut yarıklarını görebilecekler.

Yeni eklenen karakterlerin detayları:

X-23 – Wolverine’in DNA’sından klonlanmıştır. Çok gizli bir genetik araştırmanın ürünüdür. Ölümcül bir silah olarak yaratılan bu karakter, kaçarak X-Men’e katılır ve yeteneklerini iyilik için kullanır.
Adam Warlock –. Üstün insan yaratmayı amaçlayan genetik bir çalışmanın ürünüdür. Hayatın anlamını bulmak için dünyayı terk eder. Kozmik güçlere sahiptir.

MARVEL Future Fight, tüm dünyada App Store® ve Google Play™ platformlarından indirilebilir.

App Store®: https://itunes.apple.com/us/app/marvel-future-fight/id955705796

Google Play™: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netmarble.mherosgb

MARVEL Future Fight hakkında daha fazla bilgi için bağlantıya tıklayın: http://marvelfuturefight.netmarble.com.

Netmarble Games Corporation Hakkında

Netmarble Games Corp. muhteşem bir mobil oyun tecrübesi sunarak dünya çapında her yaştan kitleleri eğlendirmeyi amaçlar. 2000 yılında Kore’de kurulan Netmarble, Asya’daki en hızlı büyüyen mobil oyun şirketidir ve sürekli olarak küresel düzeyde en üst geliştirici ve yayıncılardan biri olarak listelenmektedir. 4.000’in üzerinde çalışanıyla Netmarble, Lineage 2: Revolution, MARVEL Future Fight, Seven Knights ve Paramanya’nın aralarında bulunduğu en başarılı mobil oyunlardan bazılarını üretip sunmaktadır. MMO oyunların dünya çapında zirvedeki geliştiricilerinden biri olan Kabam’ın ana şirketi ve önde gelen gündelik (casual) oyun geliştiricisi Jam City’nin en büyük ortağı olan Netmarble’ın aynı zamanda Asya’nın en büyük eğlence şirketi CJ E&M Corporation, Asya’nın en büyük Internet şirketi Tencent Holding ve lider MMO şirketlerinden NCsoft ile stratejik bir işbirliği vardır. Daha fazla bilgi için www.netmarble.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Netmarble Games’in İstanbul merkezli ofisi Netmarble Turkey; Lineage 2: Revolution, Paramanya, Wolfteam, MARVEL Future Fight ve Seven Knights gibi başarılı oyunlar için pazarlama, yerelleştirme, halkla ilişkiler, QA ve IT hizmetleri sunar. Daha fazla bilgi için www.netmarbleturkey.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Marvel Entertainment Hakkında

The Walt Disney Company’nin yüzde yüz iştiraki olan Marvel Entertainment, LLC, dünyanın önde gelen karakter tabanlı eğlence şirketlerinden biridir ve yetmiş beş yıldan fazla süredir çeşitli ortamlarda kullanılan 8000’in üzerinde karaktere sahip bir kütüphane üzerine kurulmuştur. Marvel, karakter markalarını eğlence, lisanslama ve yayıncılık alanlarında kullanır. Daha fazla bilgi için marvel.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar