Markaların yeni iletişim aracı anketmatik

  • Aydın Gazete
  • 28 Eylül 2017
  • Yorumlar Kapalı

Emse, anketmatik ile müşteri ve firmalar arasında köprü oluyor. Pek çok yerde kullanımı yaygınlaşan anketmatik ile firmalar, müşterilerin ne istediklerini doğrudan tespit ederek, müşterileriyle sağlıklı iletişim kuruyor. Ürün ve hizmet kalitesiyle ilgili müşterilerin direkt fikrini öğrenmek amacıyla geliştirilen anketmatikler, verimlilik ve personelle ilgili geribildirimin alınmasını sağlıyor

Sektöründe ISO 27001 Bilgi Güvenliği Sertifikası’na sahip olan ilk firma olma özelliği taşıyan Emse, ürettiği anketmatiklerle firma ve müşterilerin birbiriyle iletişimini güçlendiriyor. Ürün ve hizmet kalitesiyle ilgili müşterilerin direkt fikrini öğrenmek amacıyla geliştirilen anketmatikler, verimlilik ve personelle ilgili geribildirimin alınmasını sağlıyor.

Performans değerlendirme, ürün ve hizmet geribildirimi, eşzamanlı ve gerçek değerlendirme, yeni ürün ve hizmet geliştirme gibi işlemler yapabilen anketmatikler, hedef kitle ile doğrudan iletişim, her düzeyden katılımcıya ulaşma, planlama sistemi geliştirme, hızla ölçüm ve raporlama, pazarlama aracı olarak kullanım, toplam kalite yönetimi de yapabiliyor. Bunların yanı sıra, anketmatikler pazar araştırması için de kullanılabiliyor. Anketmatiklerle her kurum kendi müşterisi için yapmayı düşündüğü kampanya, tarife içeriği gibi konularda pazar araştırması yapabiliyor.

Tüm raporlar ana bilgisayarda tutulabiliyor
Havayolu şirketleri ve bankaların yaygın olarak kullandığı anketmatikleri bakanlıklar, GSM operatörleri, belediyeler, alışveriş merkezleri, hastaneler, oteller, restoranlar, seyahat acenteleri, süpermarketler ve zincir mağazalar da tercih ediyor. Yeni ürün ve hizmet planlaması için müşteri odaklı yönetim sunan anketmatikler, tüm raporların ana bilgisayarda tutulabilmesine imkan sağlıyor.

Kişiselleştirilebilir ve güncellenebilir anket soruları
Konusunda uzman olan Emse’nin ürettiği dokunmatik ekranlı LCD panele sahip olan anketmatik sisteminde ekolayzer ve woofer çıkışlı ses desteği, kablosuz wifi ve 3G/4G iletişim seçeneği mevcut. Aynı zamanda anketmatikte kurumsal logo, renk ve dizayn imkanının sağlanması, değiştirilebilir video ve ses dosyaları, kişiselleştirilebilir ve güncellenebilir anket soruları, 60 derece açılı ergonomik yapı, sonuç verilerine ve raporlara web tabanlı yapı avantajı ile her ortamdan ulaşma, üçüncü parti yazılımlarla kolay entegrasyon, yeni versiyonlar için otomatik güncelleme, tek merkezden kontrol sisteminin olması da ürünü tercih edilir kılıyor.

Personelle ilgili geribildirim alıyor
Ürün ve hizmet kalitesiyle ilgili müşterilerin direkt fikrini öğrenmek amacıyla geliştirilen anketmatikler ile verimlilik ve personelle ilgili geribildirim alınabiliyor. Yeni ürün ve hizmet planlaması için müşteri odaklı yönetim sunan anketmatikler, tüm raporların ana bilgisayarda tutulabilmesine de imkan sağlıyor. Bunun yanı sıra, anketmatikte birden fazla sorunun, cevaba göre ardışık başka bir sorunun hızla ve kolaylıkla sorulabilmesi, klasik raporlama yerine kişiselleştirilmiş ve filtrelenebilir raporlama, kurum tercihlerine göre raporların analiz edilebilmesi de yer alıyor.

Tam zamanlı ve gerçek geribildirim sağlıyor
Birimler ve şubeler arası performans denetiminde fayda sağlayan anketmatikler, şikayetler için tek bir merkez oluşturduğu gibi, tam zamanlı ve gerçek geribildirim de sağlıyor. Aynı zamanda verimlilik ölçümü ve pazarlama geribildirimi de yapabilen anketmatikler, direkt ve kolay reklam kanalı, efektif pazar araştırması, müşteri sadakati yaratma, müşterilerin geçmiş anket cevaplarına hızlı ulaşım, yönetimde katılım ve şeffaflığına imkan veriyor.

Raporlar ayrı ve tek merkezden görüntülenebiliyor
Anketmatiklerde raporlar; saatlik, günlük, haftalık, aylık zaman aralıkları için ayrı görüntülenebildiği gibi tek merkezden, her bir kitle için ayrı sorulmuş soruların cevapları da kategorilere ayrılabiliyor. Anketmatiklerde raporlar; her birim, kat, şube için ayrı düzenlenebiliyor. Kitlelere göre oluşturulmuş soruların cevapları Word, Excel, JPEG formatlarında izlenebiliyor.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar