Lohusa Takımı Tasarımları

  • Aydın Gazete
  • 26 Mart 2021
  • Yorumlar Kapalı

Lohusa Takımı Tasarımları

Lohusalık dönemi, doğumdan sonra başlar. 5-6 hafta sürebilir. Bu dönemde bayanlar kendilerini daha huzurlu ve özel hissetmek ister. Bunun için lohusalık dönemine özel, lohusa takımı modelleri üretilmiştir. Takımlar hastane için ve mevlit gibi özel günler için tercih edilebilir. 

Lohusa takımı set halinde satılır. İçerisinde gecelik, sabahlık, lohusa terliği ve lohusa tacı gibi modeller bulunur.  Genellikle taçlar anneleri temsilen, kurdele şeklindedir. Gecelik ve sabahlık setler, satenden ve dantel detaylı olabilir. İstenen her renk lohusa takımı mevcuttur. Lohusa terliği özel üretimdir ve üzerinde tüy, taş ve ponpon gibi detaylar olabilir. 

Lohusa Takımı Fiyatları

Lohusa takımı fiyatları değişkenlik gösterir. Ürünün kumaşı, kalitesi, takım içinde kaç parça olduğu ve aksesuar olup olmadığı fiyatları belirler. Doğum yapacak tüm kadınlar, bir lohusa takımı almak ister. Bu yüzden tüm tarz ve zevkler göz önünde bulundurularak, üretim yapılır.  https://www.lohusasepeti.com/lohusa-pijama sitesinden takımların fiyatlarını inceleyebilir, isterseniz sipariş verebilir ve satın alabilirsiniz.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar