LCW’den Çocuklar Gibi Hareketli Koleksiyon

  • Aydın Gazete
  • 28 Şubat 2018
  • Yorumlar Kapalı

LC Waikiki 2018 İlkbahar-Yaz Çocuk Koleksiyonu çocukların enerjisine uyum sağlıyor. Erkeklerin neşeli dünyasına ayak uyduran koleksiyonda kız çocukları renkli bir yolculuğa davet ediliyor.

Eğlenceli çizgilerin zengin renk seçenekleriyle buluştuğu LC Waikiki 2018 İlkbahar-Yaz Çocuk Koleksiyonu, çocuklara özgürlük vadediyor. Kız çocukları için hazırlanan koleksiyon 4, erkekler için hazırlanan ise 5 ana temada sunuluyor. Kız çocukları uçuk pembe, lila ve mavi gibi soft tonların hakim olduğu koleksiyonda yer alan parçalarla adeta birer prensese dönüşüyor. Erkek çocukları ise zaman zaman asi bir stil yakalasalar da şıklıklarından ödün vermiyor! Yeni sezonda rengarenk bir koleksiyon hazırlayan LC Waikiki, çocuklara kendi stilini yakalama fırsatı veriyor.

LC Waikiki Kızları Rengarenk
LC Waikiki 2018 İlkbahar-Yaz Çocuk Koleksiyonunda kız çocukları “Vintage Garden”, “Slow Future”, “Festival” ve “Rainforest” temalarıyla baharın enerjisini yansıtıyor. İngiliz çiçek bahçelerinden esinlenen Vintage Garden temasında pembe ve haki tonları öne çıkarken Slow Futures temasında ise soft renklere detaylarda galaxy etkilerini yansıtan simli baskılar, nakışlar, şeritler, dönen payetler eşlik ediyor. Festival temasında farklı kültürlerin desen ve tarzları karma halde kullanılıyor.

Püskül ve nakışların öne çıktığı ve denim kumaşın yeşil, sarı ve lila gibi canlı tonlarla eşleştirildiği temada gezgin kızdan ilham alınıyor. Tropikal yağmurlardan esinlenen Rainforest temasında ise kaplan baskıları tasarımlarda çokça karşımıza çıkıyor.LC Waikiki’nin kız çocukları için hazırladığı son tema olan,Modern Marine temasında ise kırmızı ve indigo renklerinin hakimiyeti farklı desenlerle kullanıyor.

LC Waikiki Erkekleri Tarzını Keşfediyor
LC Waikiki 2018 İlkbahar-Yaz Çocuk Koleksiyonu erkeklere stil dolu bir sezon vadediyor. Birbirinden farklı model ve renklerin geniş seçenekler sunduğu 5 tema ile erkek çocukları her zamanki gibi yine şık! Basketboldan ilham alan “Spor” temasında yazı, rakam ve basketbol topu görüntüsü öne çıkarken hologram baskı, foto print, neon baskı ve yakma gibi teknikler baskılarda kullanılıyor.

Gri ve siyah ile birlikte kullanılan neon sarı koleksiyon, dikkat çekmek isteyenler için bir fırsat… Her yaş grubuna hitap eden çizgilerin yer aldığı “Bek-Street” teması sezona uygun grafik ve trendlerden oluşuyor. Oversize modellerin daha çok kendini hissettirdiği temada rahat kesimler gün boyu konfor sunuyor. Antrasit ve pembenin her tonunun bir araya geldiği temada soft renkler parlak baskılarla hareketleniyor. Yelken, deniz ve yer yer etnik desenlerin öne çıktığı “Marine” temasında sulu boya tekniğiyle desenler canlanıyor.

Denim kumaşların çokça kullanıldığı temada ekose gingam desenli gömlekler, melanjlı görüntüler, armürlü örme kumaşlar, yıkamalı triko ve etnik baskılı gömlekler ve çizgi blokları denizci ruhunu yaşatıyor. Koyudan açığa yeşilin tüm tonlarını barındıran “Skate Street” temasında kamuflaj desenleri, sırta uygulanan baskılar ve cep detayları sokakları temsil ediyor. Koleksiyonun son temasında ise “Denim” temasında Meksika esintileri, kaktüsler ve sloganlarla koleksiyonda işleniyor. Komik ve esprili mesajlar koleksiyona neşe katıyor.

LC Waikiki hakkında

1988 yılında kurulan ve 1997 yılından bu yana Türkiye’de LC Waikiki Mağazacılık çatısı altında hizmet veren LC Waikiki, “İyi giyinmek herkesin hakkı” misyonu ve “ulaşılabilir moda” anlayışıyla Türkiye’yi giydiriyor. LC Waikiki, büyüme serüvenini 30 yıldır hem yurtiçi hem de yurtdışında sürdürüyor. Hazır giyim sektörünün lideri LC Waikiki, bugün, 38 ülkede 840 mağazası ve 42.000 çalışanıyla hizmet veriyor.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar