Latif Erdoğan’dan Şok Açıklamalar!

  • Aydın Gazete
  • 18 Kasım 2018
  • Yorumlar Kapalı

Latif Erdoğan’dan Şok Açıklamalar!

Fethullah Gülen’e en yakın isimlerden biri olan Latif Erdoğan özel bir gazeteye yaptığı açıklamalar ile şok etkisi yarattı. İleride olabileceklere dair şok açıklamaları ile tüm dikkatleri üzerinde toplayan Latif Erdoğan cezaevlerinde örgüt üyelerinin zehirleneceğini ve bu şekilde uluslararası platformda bir mağduriyet oluşturulmaya çalışılacağını iddia etti. Fethullah terör örgütü üyelerinin ülke genelinde kafeler açacaklarını ve bundan böyle toplantılarını da burada gerçekleştireceklerini de iddia etti.

Latif Erdoğan Gülen’in Yeni Planını Açıkladı!

“FETÖ cezaevlerinde örgüt üyelerini zehirleyebilir” diyen latif Erdoğan şu anda fırtına öncesi bir sessizlik yaşandığını söyledi. “Terörist başı Gülen’in mutlaka bir planı vardır. Bu sessizlik yeni tuzaklara işaret olabilir” diyen Latif Erdoğan 15 Temmuz’un ardından örgütün büyük bir krize girdiğini belirtti. Latif Erdoğan sözlerini şu şekilde sürdürdü: “FETÖ’nün şimdi önünde 2 alternatif var. Ya tekrar bir darbe girişiminde bulunacak ya da toplumu sokağa dökmeye çalışacak. Artık bir darbe girişiminde bulunmaya gücü olmadığına göre şimdi toplumun sinir uçlarına dokunmaya çalışacaklar. Bunun için cezaevlerini kullanacaklar. Cezaevlerinde ölüm oruçları istenilen etkiyi uyandırmayabilir. Geriye tek bir alternatif kalıyor. Cezaevlerinde birçok FETÖ‘cü zehirlenirse uluslararası kamuoyunu harekete geçirebilirler. Uzun zamandır bu konuda duyumlar geliyor. Benim tanıdığım Gülen çok zalim bir insandır. Kendi menfaatine dokunan bir durum olursa dünya yıkılsa umurunda olmaz. Cezaevlerinde tedbirleri sıkılaştırmakta fayda var diye düşünüyorum. Cezaevlerinde FETÖ’cülere yönelik infaz ya da zehirlenme olayları ile karşılaşırsak bunun faili terörist başı Gülen’dir. Kendisi bunları yapabilecek tıynettedir.”

Latif Erdoğan: “Fethullah Gülen Kimseye Acımaz”

Fethullah Gülen’in her şeyi idealize edebileceğini belirten Erdoğan 15 Temmuz’dan sonra bir şok yaşandığını söyledi. Cezaevlerini işaret eden Erdoğan “ Şimdi cezaevlerine atılan ve yurt dışına kaçan örgüt üyeleri üzerinden mağduriyeti idealize ediyor. Aslında mağdur olan insanların tek bir tanesine bile acıdığını zannetmiyorum. Dışarıdan birinin Gülen’i tanıması çok zor. Dünya yıkılsa umrunda olmaz. O kadar zalim bir insandır ki kendisi dışında kimseye acımaz. Menfaatine ufacık dokunulsa kimseyi düşünmez. Cezaevlerinde insanlar zehirlense kılı kıpırdamaz. Bir şey daha söyleyeyim. Cezaevlerine “kendinizi zehirleyeceksiniz” talimatı gönderse örgütün geneli bu talimatı kayıtsız şartsız yerine getirir. Dini yasaklar onlar için önemli değildir. Din onlar için Gülen’in kendisidir” şeklinde konuştu.

“Çok Dikkatli Olunması Gerekir”

Bazı isimleri de eleştiren Latif Erdoğan çok dikkatli olunması gerektiğinin altını çizdi ve şu şekilde konuştu: “Son dönemde İhsan Yılmaz gibi bazı FETÖ yazarlarının özeleştiri yapmaya çalıştığını, 15 Temmuz darbesine karışan Adil Öksüz, Kemal Batmaz ve Harun Biniş gibi FETÖ elemanlarının Akıncılar Üssü’nde ne yaptığını sorguladığını görüyoruz. Bunlar tamamen taktiksel hareketlerdir. FETÖ elemanları muhalefeti de kendi tekellerinde tutmaya çalışıyorlar. Bu eleştirileri gündeme getirenler üzerinden, yeni bir meşrulaşma ve yeni çevrelere ulaşma girişimidir bunlar. Muhalif bir dil takınmalarının arkasında sinsi bir FETÖ taktiği var. Bunlar yakında AK Parti’ye de yakınlaşmaya çalışabilir. Çok dikkatli olunması gerekir.”

“Yetkililerin Çok Uyanık Olması Gerekiyor”

Ülkenin pek çok yerinde FETÖ’cülerin kafeler ve restoranlar açtığını dile getiren Latif Erdoğan eskiden ışık evleri olarak adlandırılan mekanların şimdi kafeler ve restoranlar olduğunu iddia etti ve şu sözleri sarf etti: “Türkiye’de kısmen toparlanmaya çalışan örgüt şimdi farklı bir yapılanma içerisinde. Işık evlerinin yerini şimdi küçük küçük kafeler aldı. Türkiye’nin neredeyse tamamında küçük kafeler ve restoranlar açıyorlar. Buralarda küçük gruplar halinde toplanıyorlar. Eskiden örgüt evlerinde toplananlar şimdi bu kafelerde toplanıyor. Baştan fark edilmese de kısa sürede deşifre oluyorlar. Bu konuda yetkililerin çok uyanık olması gerekiyor.” 

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar