Bu Kumaş Sizi Ne Zaman Isıtacağını Biliyor

  • Aydın Gazete
  • 14 Kasım 2017
  • Yorumlar Kapalı

Under Armour’ın Coldgear® Reactor teknolojisi ile üretilen kumaşlar, sizi ne zaman ısıtacağını veya soğutacağını biliyor

Global performans spor giyim ve aksesuar markası Under Armour, Coldgear® Reactor teknolojisi sayesinde ideal sıcaklık seviyesini koruyan uyarlanabilir kumaşları ile dikkat çekiyor

İleri teknoloji kullanılarak üretilen ürünleri ve tasarımlarıyla spor tutkunlarının beğenisini kazanan Under Armour’ın Coldgear® Reactor teknolojisi soğuk havalar için ideal bir çözüm oluyor. Coldgear® Reactor teknolojisi sayesinde Under Armour’ın kumaşları, spor sırasında ısıyı gereken oranda tutuyor ve gereken oranda serbest bırakıyor.

Coldgear® Reactor teknolojisi ile üretilen Kadın ColdGear® Reactor Jogger, Erkek ColdGear® Reactor Jogger, Kadın ColdGear® Reactor Kapüşonlu Mont, Erkek ColdGear® Reactor Hybrid Ceket, Erkek UA Pitch ColdGear® Reactor Bomber, Erkek ColdGear® Reactor Yelek ve Kadın ColdGear® Reactor Uzun Kollu Tişörtleri, kış boyunca spor yaparken vazgeçilmez tercihleriniz arasında yer alacak.

Daha fazla bilgi için http://www.underarmour.com.tr’yi ziyaret edebilir, Instagram @underamourturkey hesabımızı ve Facebook sayfamız Under Armour Turkey’i takip edebilirsiniz.

Under Armour Hakkında
Under Armour, 1996 yılında Amerikalı futbolcu Kevin Plank tarafından kurulan, dünyada öncü spor giyim, performans ve aksesuar markasıdır. Tüm sporculara yönelik performans artıran ürünler geliştiren marka, inovatif bir anlayışla ürettiği geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Uzakdoğu ve Afrika pazarlarındaki yatırımları ile yurt dışı pazarlarda hızlı büyümesini sürdüren Under Armour, Türkiye’de Doğuş Perakende Grubu çatısı altında faaliyet göstermektedir. Şu an Türkiye’de 19 mağazası bulunan ve online satış üzerinden de spor tutkunlarıyla buluşan Under Armour, yıl sonuna kadar 20 mağazaya ulaşmayı hedeflemektedir.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar