Kişiye Özel Hediyeler SZN Wood’dan

  • Aydın Gazete
  • 27 Aralık 2017
  • Yorumlar Kapalı

YILBAŞI HEDİYESİ KİŞİYE ÖZEL TASARIMLAR SZN WOOD’DAN

Yaklaşan yeni yılda hediye sürecinde karar vermekte zorlananlar için en pratik ve orijinal hediyelik eşya fırsatını sunan SZN Wood, sevdiklerinizi mutlu etmek için geniş ürün gamı ile ahşap hediyelik eşya seçenekleri sunuyor. İnsanlık tarihinden daha eski bir ömre sahip ahşap, metropol hayatın vazgeçilmez dekorasyon ve tasarım ürünleri olarak yeni yılda da dekorasyon trendlerinde yer alıyor. Türkiye’de ilk kez doğal ladin ağacından eskitme ahşap teknolojisini kullanan SZN, doğallığı ve ergonomikliğiyle rahat ve sağlıklı kullanım alanları sunuyor.

Bütün zamanların vazgeçilmezi masif masalar, güneşin göz kırptığı nadir zamanlarda arkadaş ve kitap sohbetlerinde eşlik ederken, kestane ağacından üretilmiş dresuarlar insan ruhunu dinlendiren mekân kombinasyonlarında tamamlayıcı oluyor. Ahşap yemek servis takımları doğallığı sofranıza taşırken, eskitme ahşap avizeler ortamınıza ahenk katıyor. İç mekân tasarım ürünleri; ahşap mumluk ve aynalar, çerçeve, sehpa, berjer gibi özel tasarımlar retro hava yaratabildiği gibi çeşitli kombinasyonlarla modern çizgiyle birleştirilebiliyor.

Rutubet emici özelliği ile bir nevi nem düzenleyici olan ahşap, ekonomikliği, yüksek ısı yalıtımı, uzun ömürlü çevre dostu olması ile tercih nedeni. Tasarımları ile ezber bozan SZN Wood, görsel ilgiyi üzerine çeken ahşap, eskitme teknolojisi ile harmanlanarak tasarımlara yeni bir soluk getiriyor.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar