Kirpiğin Yeni Adı Manyetik Kirpik (Magnetic Lash)

  • Aydın Gazete
  • 12 Ekim 2017
  • Yorumlar Kapalı

Kirpiğin Yeni Adı Manyetik Kirpik (Magnetic Lash)

 

Manyetik kirpik son yıllarda kadınların çok fazla kullanmaya başladığı bir üründür. Özellikle 2017 yılında inovasyon üzerinde kazanmasıyla, sizler tarafından da çok tercih edilmektedir. Kozmetik konusunda yapılan yatırımların ötesinde, bu kirpik sayesinde, sizler de herhangi bir yapıştırıcıya ihtiyaç kalmadan, çok kolay bir şekilde hepinizi kullanabiliyor ve çıkartabiliyorsunuz. Daha önceden yapışkanlı olarak kullanılan kirpiklerin belirli bir süre sonra yapışkanını göze zarar vermesi gibi bir durum söz konusu olabiliyor. Ancak bu manyetik işlem sayesinde, hiçbir şekilde zarar görmeden, sizler de istemiş olduğunuz uzun ve dolgun kirpiklere ulaşabiliyorsunuz.

 

Özel olarak yapılmış olan ultra bir tasarıma sahip olmasının yanı sıra aynı zamanda isterseniz 5 saniyede takıp çıkartabilirsiniz. 300 defaya kadar kullanım garantisi olan, bu ürünler sayesinde, sizler de çok rahat şekilde uzun kirpiklere sahip olabiliyorsunuz. 2017’nin yeni trendi olarak ödüllü bir tasarım olmasının yanı sıra siyah fiber ipekten üretilen ve tekrar kullanılabilir, doğal görünüm sunan, bu ürünlerin en önemli özelliklerinin başında gözle görülmeyen ufak mıknatıslar kullanılarak, yapılması gelmektedir. Çok kolay bir şekilde kirpiğinize doğru yaklaştırdığımızda elektromanyetik bir alan oluşturulmaktadır. Bu elektromanyetik alan sayesinde, çok kolay bir şekilde manyetik kirpik Işlemini her zaman tek başınıza gerçekleştirebiliyorsunuz.

 

Magnetic Lash Hakkında

 

Normal şartlarda standart bir takma kirpikte işlem, 15 dakika kadar sürmektedir. Protez İpek kirpikte ise, bu işlem bir saati bulunmaktaydı. Ancak manyetik işlem, sadece 5 saniye içerisinde bütün işleminiz gerçekleşmiş oluyor. Aynı zamanda da bildiğiniz gibi standart takma kirpik değiştirilemez bir özelliğe sahip ki, bu kirpik sayesinde bunda değiştirebiliyorsunuz. Kullanım süresi ise, protezde 15 dakikayı bulurken, standart takma kirpik te tek kullanımlıktır. Ancak bu kirpik sayesinde bir yıla kadar istediğiniz gibi kullanım sağlayabiliyorsunuz.

 

Bu ürünle ilgili şunu da söylemek gerekir ki sizlere dört farklı kirpik tasarımı sunulmaktadır. Bu ürünleri aldığınız zaman, 1 numara da az yoğun, 2 numarada orta yoğun, 3 numarada çok yoğun, 4 numarada ise ultra yoğun şeklinde seçenekler sunmaktadır. Sizler de bu şekilde kullanmanızı sağlayabilir ve çok basit şekilde işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca magnetic lash kullananlar ne demiş bunuda araştırmalarınız sonucu bulabilirsiniz.

 

Magnetic Lash Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

İşlemleri gerçekleştirirken çok fazla uğraşmanıza gerek kalmıyor. Çok basit şekilde kirpiğinize yaklaştırdığınız zaman, bu işlem zaten kendiliğinden gerçekleşmiş oluyor. Aynı zamanda da bunun için göz makyajı ve manyetik kirpik temizleme suyu bulunmaktadır. Bunu da kullanırsanız eğer manyetik kirpiklerinizi çok daha sağlıklı bir şekilde temizleyerek saklama kabı içerisinde tuttuğunuz zaman çok daha uzun ömürlü ve çok daha fazla kullanım şansına da sahip olabiliyorsunuz. Özellikle en önemli noktaların başında da kuşku yok ki, bu tarz kirpiklerin kesinlikle, sağlığa zararlı olmaması da gelmektedir. Bu yüzden magnetic lash tercih edebilir ve en iyi sonuçlara sizler de ulaşabilirsiniz. Manyetik kirpik sipariş vermek isteyenler orijinal sitesinden ürün siparişi verebilirler. Bilindiği gibi, birçok standart takma kirpik kullandığınızda, gözlerinize zarar verebilme ihtimali çok yüksek bulunmaktadır.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar