Kiğılı’dan erkeklere özgürlük alanı açan parçalar

  • Aydın Gazete
  • 4 Ocak 2018
  • Yorumlar Kapalı

Kiğılı erkeklere ihtiyaç duydukları esnekliği sağlayan parçalarıyla bu kış da gardıropların temelini atıyor. Sezonun hit parçaları boğazlı trikolar ve kruvaze hırkalar, nem alma özelliğine sahip örme kumaştan gömlekler ile farklı anlara tam uyum sağlayabilen kanvas pantolonlar, gün boyunca şıklığı ve konforu garantiliyor.

Kiğılı imzasıyla hazırlanan geniş kış koleksiyonunda gömlekler, trikolar ve kanvas pantolonlar için sayısız seçenek sunuluyor. Kiğılı, şıklığından ve konforundan hiç vazgeçmeyen şehirli erkeğin gün boyunca yanında oluyor.

Bedene nefes aldıran yumuşacık trikolar

Sezonun hit parçalarından boğazlı trikolar erkeklere stilini en yalın şekilde vurgulama imkanı sunuyor. Kazaklar ve kruvaze hırkalar da bu yılın en dikkat çekici parçaları olarak öne çıkıyor. Kiğılı’nın yumuşacık dokunan trikoları, hırka ve kazakları, bedene nefes aldırırken, kişinin tarzına da çekici ve sıcak bir hava katıyor.

Erkeklere özgürlük alanı açan örme kumaştan gömlekler

Kiğılı’nın örme kumaşlarla hazırlanan, esnek yapıdaki ve nem alma özelliğine sahip gömlekleri de bu kış gardıroplara yeni bir soluk getiriyor. Rahatlığı zirveye taşıyan, dökümlü kesime sahip bu gömleklerde, diğer dokuma kumaşlara kıyasla buruşma sorunu da en aza iniyor. Kiğılı gömlekler, günlük maratonun etkisini hafifleten farklı kumaş ve renk seçenekleriyle erkeklere özgürlük alanı açıyor.

Farklı anlara uygun esnek tarzıyla kanvas pantolonlar

Spor-şık kombinlerin havalı kurtarıcıları kanvas pantolonlar da, sade bir kazakla veya zarif bir ceketle bir araya gelebiliyor; böylece erkekler yere ve zamanına göre tarzını dilediğince esnetebiliyor. Kanvas pantolonları, günün her anında farklı parçalarla buluşturarak ister bir iş toplantısında istenirse de hafta sonu programları sırasında giymek mümkün olabiliyor.

Kiğılı hakkında

Türkiye’de erkek hazır giyim sektörünün oluşmasında ve gelişmesinde öncü rol üstlenen aktörler arasında yer alan Kiğılı 1938’de kuruldu. Bugün Kiğılı ve Abdullah Kiğılı Exclusive Cut markalarıyla, yurtiçinde toplam 67 ilde 225 mağazada ve yurtdışında 13 ülkede 25 satış noktasında hizmet veriyor. Çağdaş, akılcı ve stil sahibi erkekler için, her günde ve her ortamda rahatça giyilebilecek şık ve konforlu parçalar yaratıyor.

Müşteri memnuniyetini odağına alan uygulamaları, mağazacılık, insan kaynakları ve teknoloji alanlarında benimsediği yaratıcı ve yenilikçi bakış açısıyla, Türkiye’de hazır giyim ve moda alanında söz sahibi lider markalardan biri olarak yoluna devam ediyor.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar