Kiğılı şıklığı şimdi net %50 indirimle

  • Aydın Gazete
  • 22 Kasım 2017
  • Yorumlar Kapalı

Öğretmenler için tüm indirimlere ek %10 indirim
20 – 26 Kasım tarihleri arasında Kiğılı mağazalarında net %50 indirim…
Bu özel fırsat, sonbahar-kış gardırobunu güncellemek, modern çizgiler ve inovatif özellikteki parçalarla hayatına yeni bir ritim katmak isteyenler için Kiğılı’nın çekiciliğini zirveye çıkartıyor. Ayrıca, Öğretmenler Gününün denk geldiği hafta süresince, öğretmenlere özel tüm indirimlere ek %10 indirim de sunuluyor.

Kiğılı 20 – 26 Kasım tarihleri arasında, Sonbahar-Kış koleksiyonundaki en yeni parçalar da dahil olmak üzere tüm ürünlerinde net %50 indirim sunuyor. Modern ihtiyaçlara uygun inovatif malzemelerle hazırlanan Kiğılı koleksiyonu, trendleri değil, kendi tarzını yaşatan erkeklere hitap ediyor; koleksiyonda hayatın her anına uygun bir parça mutlaka yer alıyor. Aynı zamanda Öğretmenler Gününün denk geldiği hafta süresince, öğretmenler tüm indirimlere ek %10 indirimden de faydalanabiliyor.

70’den fazla modeliyle sezonun en gözde parçaları olan mont ve kabanlar, triko yelekler, yumuşacık kaşmir kazaklar, kruvaze hırkalar, spor modellerden klasik kesimlere gömlekler, kanvas pantolonlar ve Kiğılı’nın imzası birbirinden şık ceketler 20 Kasım haftasında yarı fiyatına sunulan parçalardan yalnızca bazıları. Şıklığın detaylarda gizli olduğunun bilincindeki erkekler için doğal taşlarla süslü kol düğmeleri, şallar, yaka mendilleri, ayakkabılar ve ofis çantaları gibi daha pek çok farklı ürüne de indirimle ulaşmak mümkün olacak.

Şehirli renkler ve sıradışı kombinlerle tüm kış sıcacık, rahat ve çok şık
Bordo, beyaz, antrasit gibi şehrin ruhunu yansıtan kombinlerden, hardal, gri ve maviyi bir araya getiren iddialı parçalara, Kiğılı erkeklerin ofisteki saatlerden gündelik anlara, beklenmedik toplantılardan aile ile birlikte geçirilen programlara kadar, her an şık ve zarif bir duruşa sahip olmasını sağlıyor. Üstelik tüm kış boyunca sıcacık ve çok rahat hissetmelerine imkan veriyor.

Kiğılı hakkında
Türkiye’de erkek hazır giyim sektörünün oluşmasında ve gelişmesinde öncü rol üstlenen aktörler arasında yer alan Kiğılı 1938’de kuruldu. Bugün Kiğılı ve Abdullah Kiğılı Exclusive Cut markalarıyla, yurtiçinde toplam 67 ilde 225 mağazada ve yurtdışında 13 ülkede 25 satış noktasında hizmet veriyor. Çağdaş, akılcı ve stil sahibi erkekler için, her günde ve her ortamda rahatça giyilebilecek şık ve konforlu parçalar yaratıyor. Müşteri memnuniyetini odağına alan uygulamaları, mağazacılık, insan kaynakları ve teknoloji alanlarında benimsediği yaratıcı ve yenilikçi bakış açısıyla, Türkiye’de hazır giyim ve moda alanında söz sahibi lider markalardan biri olarak yoluna devam ediyor.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar