İz Bırakan Hediyelerden: Kırtasiye Ürünleri

  • Aydın Gazete
  • 7 Temmuz 2018
  • Yorumlar Kapalı

İz Bırakan Hediyelerden: Kırtasiye Ürünleri

Hediye vermek de almak da incelikli bir sanattır. Sizin çok beğendiğiniz, severek satın aldığınız kırmızı kazak, ne kadar trendy ve cool olursa olsun, kırmızı giymekten pek de hoşlanmayan bir arkadaşınız için sevindirici bir armağan olmayacaktır. Hediye alırken kendinize daima “O bundan hoşlanır mı? Kullanır mı?” sorusunu sorup “Evet” cevabını alabilmelisiniz. Kısaca, hediye seçerken temel kıstas, kişinin kendisinin değil, karşısındakinin zevkini ön planda tuttuğundan emin olmasıdır.

Kırtasiye ürünleri hediyelik olarak her zaman çok iyi bir fikirdir, çünkü hediyenin kullanışlılık şartını daima sağlar. Aldığınız bir çantanın hoşa gidip, kullanılıp kullanılmayacağını bilemeyebilirsiniz ama bir kalem kutusu, bir boya takımı veya dev bir silgi, her durumda o kişinin masasında kendine yer bulur ve ona sizi hatırlatır.

Kişiye Özel Kırtasiye Malzemeleri

Hediye alınacak kişi, özellikle çocuklardan biri veya yeğen gibi yaşça küçükse, kırtasiye malzemeleri herhangi başka bir hediyeden çok daha fazla sevinç yaratır. Çocuklar parlak renklere ve enteresan şekillere sahip objeleri çok zevkle kullanırlar. Mektup zarfı veya bir tablet çikolata biçimindeki kalem kutusu okulda dikkatleri üstlerine çekmelerini sağlar. Bu kalem kutularının içine koyulacak hardal ve ketçap şişeleri biçimindeki fosforlu kalemler, yaz objeleri, iş makineleri, diş temizliği kiti biçiminde tasarlanmış silgi setleri ile dersleri de zevkli hale getirmek mümkün olur.

Her masaya yakışacak, bir yetişkinin de zevkle kullanacağı kırtasiye ürünleri arasında ise kırmızı kanatlı zarif bir kelebek biçimindeki delgeç, farklı ebatlarda ve bol miktardaki bölmesiyle en karışık çekmece içini bile hizaya getirebilecek çekmece içi düzenleyici, şeffaf ve zarif, dikdörtgen biçimli bant kesicisi, bembeyaz, narin hesap makineli cetvel sayılabilir. Bu ürünlerden herhangi biri, en zor beğenenleri bile memnun edebilir.

Ofis Malzemelerinde Orijinal Tasarımlar

Özellikle kreatif alanda çalışan birine verilecek en güzel hediye ise masasının üzerini süsleyecek enteresan tasarımlı ofis malzemeleridir. Böylelikle işinde ne kadar yaratıcı olduğunu ve detaylara verdiği önemi sergileyebilir. Halter kaldıran bir adam biçimdeki mavi CD tutucu, kübik tasarımı ve deniz renkleriyle göz dolduran 5 parçalı zımba, hesap makinesi, bantlık, LCD takvim, delgeç seti, bilgisayar ekranının kenarına yapıştırdığı notlarda bile kendi tarzını sergileyecek güvercin şeklindeki beyaz post-itler, bu amaç için son derece uygun olabilir.

Freelance çalışan biri için kırtasiye ürünlerinin yanında taşınabilmesi çok önemlidir. Bunun için beyaz silikon hesap makinesi, ihtiyacı olan tüm ürünleri içinde barındıran çantalı set veya kuru, sulu, pastel ve keçeli boyaları barındıran kompakt altıgen tasarımlı boya seti, hem yer kaplamayacak hem de tasarımlarıyla göze hitap edecektir.

Qtoo ile Ürün Seçerken Hedefi 12’den Vurun

Tasarıma önem veren, kaliteli ve özgün ürünleri kullanmaktan ve hediye etmekten hoşlananların buluşma noktası qtoo.com.tr bünyesinde, hem bu ürünleri hem de çok daha fazlasını bulabilirsiniz. Qtoo müşterilerine, iade kolaylığı, koşullara bağlı ücretsiz kargo, kredi kartına taksit ve havale indirimi gibi imkânlar da sunar.

Kaynak: http://www.qtoo.com.tr/kirtasiye-urunleri

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar