İsim baskılı kişiye özel yasin kitaplarında uygun fiyatlar

  • Aydın Gazete
  • 22 Mart 2018
  • Yorumlar Kapalı

Mevlütlerin vazgeçilmezleri arasında Yasin kitabı yer almaktadır. Müslümanlar belirli bir olayı kutlamak veya anmak adına düzenledikleri mevlütlerde muhakkak Yasin-i Şerif okumaktadırlar. Yasin-i Şerif’in insanoğluna kattığı hem maddi hem de manevi kazançlar da oldukça önemlidir. Bu sebeple peygamber efendimiz Yasin-i Şerif’in muhakkak okunmasını tavsiye etmiştir. Müslümanlar düzenledikleri mevlütlerde sadece Yasin okumakla kalmayıp bu manevi keyfi dostlarıyla da paylaşmaktadırlar. Böylelikle mevlüt hediyelikleri arasına giren Yasin kitabı güzel bir hediye haline gelmiştir. Bilhassa İsim baskısı yapılarak sipariş verilen Yasin kitapları düzenlenen mevlütlerde oldukça fazla talep edilmektedir.

İsim baskılı Yasin kitapları kişilerin talepleri doğrultusunda üretilmektedir. Bir kişi veya bir kurum adına mevlüt düzenleyen kimseler Yasin kitabının üzerine isim baskısı yaptırarak hediye olarak mevlüde katılanlara dağıtabilirler. Böylelikle isim baskısı yapılacak kişinin adı o Yasin-i Şerif’i okuyan kimseler tarafından anılacaktır. İsim baskılı Yasin kitapları son derece kaliteli bir biçimde üretilmektedir ve ciltlenmiş olarak satışa sunulmaktadır. Baskı ve yazı kalitesi bakımından birinci sınıf Yasin kitapları internet üzerinden temin edilebilmektedir. Özellikle ihvan.com.tr adlı dini ürünler satan satış sitesinde İsim baskılı kişiye özel Yasin kitaplarını bulabilirsiniz. İhvan sitesi toplu alım fırsatlarına sahip olduğu için yüklü miktardaki siparişleri özel indirimlerle kapınıza kadar getirmektedir. Yasin kitabının kapağına yapılan isim baskısı dinen caizdir ve herhangi bir yükümlülüğü bulunmamaktadır. Maksat o kişinin anısına bir hediye dağıtmak ve kişinin adını Yasin kitabı üzerinde yaşatmaktır.

İhvan sitesi üzerinden yapılacak siparişler hızlı bir şekilde paketlenerek kargolanmaktadır. Bu sayede ürünleri sipariş verdikten 2 gün sonra teslim alabilir ve mevlüdünüzde dostlarınıza dağıtabilirsiniz. İsim baskılı kişiye özel yasin kitapları fiyatlarına değinmek gerekirse, İhvan.com.tr adresinin burada da başarısı ortaya çıkmaktadır. Müslümanların en güzel ürünlere enhızlı ve en ucuz bir şekilde erişmesi için çalışmalarını sürdüren İhvan, farklı alternatifleriyle müşterilerine geniş ürün yelpazesi sunmaktadır. Bu da müminlerin diledikleri boydaki Yasin kitabını seçmelerine olanak tanımaktadır. Kısacası https://www.ihvan.com.tr/isim-baskili-yasin adresine giderek Yasin kitabı siparişinizi verebilir ve keyfinize bakabilirsiniz.

 

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar