İhtiyaç Duyulan ve Liderlik Yapabilen Ender Bir Yönetici

  • Aydın Gazete
  • 11 Ekim 2017
  • Yorumlar Kapalı

Durur: “Zehra Hoşgeldi, , İhtiyaç Duyulan ve Liderlik Yapabilen Ender Yöneticilerden”
Hak İş Konfederasyonu, Öz Büro İş Sendikası İzmir İl Başkanı Metin Durur ve İl Sekreteri Sibel Şahin, Kemalpaşa Devlet Hastanesine Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü olarak atanan Zehra Hoşgeldi’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Zehra Hoşgeldi’yi uzun yıllardır tanıdığını ve emeğe verdiği önemi bildiğini ifade eden Metin Durur sözlerini şöyle sürdürdü, “Biz iyi idarecileri hiçbir zaman unutmadık unutmayacağız. Hakkı bilen ve çalışanın hakkını en üst seviyede koruyan idareciler bizim ağabeylerimiz, ablalarımız, kardeşlerimiz ve vazgeçilmezlerimizdir.

Kazandıklarımız değil biriktirdiklerimiz bizi zengin, okuduklarımız değil hatırladıklarımız bizi bilgili, başkalarına verdiğimiz öğütler değil, bizzat uyguladıklarımız bizi insan yapar. İşte bu manada emeğe sadakati şeref bilen Zehra Hoşgeldi, ihtiyaç duyulan ve liderlik yapabilen ender yöneticilerdendir. Sayın Hoşgeldi’ye idarecilik hayatında başarılar dilerken her zaman tüm desteğimizle yanlarında olacağımızı Öz Büro İş Sen ve üyeleri adına bildiriyorum”

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar