Halı Desenli Seramik İsteyen

  • Aydın Gazete
  • 9 Ocak 2018
  • Yorumlar Kapalı

BİEN’DEN HALI DESENLİ ÖZEL SPARTA KOLEKSİYONU HALI KADAR SICAK, SERAMİK KADAR TEMİZ

Bien’in Sparta Koleksiyonu, halı görünümünü seramik karolarla mekanlarınıza taşıyor. Bien imzalı Sparta Koleksiyonu’nun her bir karosu farklı motiften oluşuyor.
Bien Seramik’in milli kültürümüzü yansıtan motif ve renkleri ile tanınan dünyaca ünlü desenlerini örnek alarak tasarladığı zemin karoları halıların verdiği sıcaklık duygusunu yaşam alanlarına taşıyor.

Özellikle Anadolu’da geçmişten günümüze önemli yeri olan dokumacılık, yüzyıllar boyunca bu topraklarda yaşayanların yaşam ve duygularını günümüze kadar taşıdı. Dönemin izlerini motiflerinde canlandıran bu halıların, desenlerinden esinlenerek hazırlanan Bien Sparta Koleksiyonu benzeri olmayan görünümü ile yaşam alanlarına köklerimizin izini kazandırıyor.

Kolay temizlenme özelliği ile hijyeni sağlamak adına da pratik çözümler sunan koleksiyon özellikle alerji, astım gibi rahatsızlıkları olanların öncelikli tercih edebileceği ürünler.

Koleksiyon ağırlıkla mavi, gri, kahve ve toprak tonlarından oluşuyor. Her bir karoda farklı motifin yer aldığı 60X60 cm ebadındaki karolar, tüm yaşam alanlarında kullanıma sunuluyor. Cafeler, restaurantlar, oteller, sosyal tesisler gibi zengin bir alanda tercih edilen Sparta karolar, sıcak duygu arayanların ilk seçimi olmaya aday.

BİEN HAKKINDA

Tasarımda öncü kimliği ile tanınan, daima genç ve daima yeni marka konumlandırmasıyla varlığını ifade eden Bien, tüm üretimini Bilecik ve Bozüyük’te gerçekleştiriyor. Türk ve dünya seramik pazarında önemli bir oyuncu olan, 6 kıtada 66 ülkeye ihracat gerçekleştiren Bien, yur­t i­çin­de 130’u aş­kın yet­ki­li sa­tı­cı­sı ve 3.500’ü aş­kın sa­tış nok­ta­sında faaliyet gösteriyor.

Fabrika içi geri kazanımlarla enerji ve su tasarrufu konusunda çevre dostu teknolojilere yatırım yapan Bien, atık su arıtma tesisinde arıtılan suyun neredeyse %100’ünün geri dönüşümünü sağlamaktadır. Bien tüm üretimini TS EN 14411 standartlarına uygun olarak sürdürüyor.

Entegre Yönetim Sistemini kurarak ISO 9001:2008, ISO 14001:2005 ve OHSAS 18001:2008 sertifikalarını almaya hak kazanan Bien, TSE YILDIZ/ÇİFT YILDIZ belgelendirmesi ile Türk standartlarında belirtilen koşulların üzerinde özelliklere sahip ürünler üretiyor.

BİEN SERAMİK

Yıllık üretim kapasitesi 25 milyon m2’yi aşan Bien Seramik, tasarıma ve yeniliğe verdiği değerle farklılaşmayı hedef edinmiştir. Türkiye’de ilk dijital baskı sistemlerini uygulayan Bien 20 mm’lik Teknik Porselen karoların da ilk üreticisidir. Bien, yer karosu, duvar ve porselen karo üretiminde, Aralık 2009 yılından itibaren dijital baskı sistemlerini uygulamaktadır.

BİEN BANYO

Her kategoriye ayrıca odaklanma kararı alan Bien, 2011 yılında seramik sağlık gereçleri (SSG) alanında da büyük yatırımlar gerçekleştirmiştir. 2017 yılında Bien Banyo Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş’yi kurarak, ürün yelpazesinde uzmanlaşmayı öne çıkaran Bien Banyo Ürünleri, Ocak 2018 itibariyle de satış ve pazarlama faaliyetlerine başlamıştır.

Bien Banyo’nun faaliyete başlaması ile, en son teknolojik yenilikleri kullanan üretim sistemleriyle, ıslak mekanlara yönelik ürün üretecek olan marka; seramik sağlık gereçlerinden armatürlere, gömme rezervuardan banyo mobilyası ve banyo aksesuarlarına kadar geniş bir ürün yelpazesi ile faaliyette bulunacak.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar