Giochi Preziosi’den Yılbaşına Özel İndirimler!

  • Aydın Gazete
  • 6 Aralık 2017
  • Yorumlar Kapalı

Giochi Preziosi, çocukların yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri, eğlenceli vakit geçirecekleri ve gelişimlerine katkı sağlayan oyuncakları özel yılbaşı indirimleriyle sunuyor. Oyun saatlerini keyifli hale getiren Qixels 3D Tasarım Makinesi, Regal Academy Türkçe Şarkı Söyleyen Bebek ve Stretch Armstrong Aralık ayında özel indirimlerle miniklerle buluşuyor. 1 Aralık – 31 Aralık tarihlerinde geçerli yılbaşı indirimleriyle; Qixels 3D Tasarım Makinesi 159,90TL yerine 129,90TL’ye, Regal Academy Türkçe Şarkı Söyleyen Bebek 119,90TL yerine 99,90TL’ye raflardaki yerini alacak. Stretch Armstrong 30cm ise 1 Aralık – 17 Aralık tarihinde geçerli olan yılbaşı kampanyası ile 149,90TL yerine 119,90TL miniklerle buluşacak.

Çocukların 3 boyutlu tasarımlarını hayata geçirdikleri Qixels 3D Tasarım Makinesi; 600 adet Qixels 3D blok, Destek Blokları; 6 adet tasarım şablonu, 1 adet su tankı, 1 adet fırça, 2 adet çanta etiketi, ip ve 1 adet kullanım kılavuzu ile sunuluyor. Özel şablonları Qixels 3D Tasarım Makinesi’ne yerleştirdikten sonra tasarımı katman katman hazırlayan minikler, her aşamada özel fırçayla su sürülerek Qixels çılgın blokların birleşmesi sağlıyor ve harika tasarımlar ortaya çıkarıyor! Üstelik çocuklar kendi tasarımlarını paketten çıkan çanta askısı ve ip sayesinde çantalarına asabiliyor.
Masal ailesinin bir üyesi olduğunu öğrenerek Regal Akademi’ye “düşen” Rose ile arkadaşlarının maceralarını konu alan ve Sony Çocuk’ta yayınlanan Regal Akademi’nin en sevilen karakterleri Rose, Astoria ve Joy’u çizgi filmde giydikleri üniformalarıyla birlikte sunan Regal Academy Türkçe Şarkı Söyleyen Bebek; 1 pilli bebek ve 1 küçük asa bulunan 3 asortiden oluşuyor. Göğsüne sihirli asa yaklaştırılınca Türkçe şarkı söyleyen Rose, Astoria ve Joy ile çocuklar masal dünyasına yolculuk yapıyor.

Kendi büyüklüğünün tam 4 katı esneyebilen, süper güçlü olduğu için bırakıldığında hemen eski haline dönebilen Stretch Armstrong 30cm kullanım kılavuzu ile birlikte sunuluyor. Figürü esneten, çekiştiren ve düğüm atan çocuklar, arkadaşlarına meydan okurken, birlikte eğlenmenin de keyfini yaşıyor.

Fiyat Bilgisi

Yılbaşına Özel 1 Aralık – 31 Aralık arasında;
Qixels 3D Tasarım Makinesi: 159,90 TL Yerine 129,90 TL
Regal Academy Türkçe Şarkı Söyleyen Bebek: 119,90TL yerine 99,90TL

Yılbaşına Özel 1 Aralık – 17 Aralık arasında;
Stretch Armstrong 30cm: 149,90TL yerine 119,90TL

Giochi Preziosi Hakkında:
1978 yılında İtalya’da kurulan ve dünyanın birçok ülkesine oyuncak ihraç eden Giochi Preziosi, 2009 yılından bu yana Türkiye pazarında güven ve ilgi kazanmış köklü bir oyuncak markasıdır. Sürekli zenginleşen ve büyüyen alt markaları, ürün çeşitleri ile çocukları küresel oyuncak modası ve zevkiyle tanıştıran Giochi Preziosi, çocukların hayal güçlerini geliştirmeyi, arkadaşlarıyla bir arada oynanan oyunlarla sosyalleşmelerini, el becerilerini güçlendirmeyi amaçlıyor.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar