Galatasaray’ın büyük Fenerbahçe planı 8 milyonluk Fenerbahçe planı

  • Aydın Gazete
  • 17 Ekim 2017
  • Yorumlar Kapalı

Galatasaray, Fenerbahçe derbisine henüz çıkmadan bu dev karşılaşmayı nakte çevirmeyi planlıyor. Ligin 9.haftasın da Fenerbahçe takımıyla karşılaşacak Galatasaraytaraftarların bilet talebine farklı bir çözüm getirdi. Galatasaray yönetimi, Gençlerbirliği ve Alanya maçlarını da içine alcak şekilde bir üçlü paket geliştirdi.Bu üçlü paketi satıp hem kapalı gişe oynamayı hem de yaklaşık 8 milyon lira sıcak parayı kasasına koymak istiyor.

Ligde yoluna namağlup ilerleyen Galatasaray şuan da Beşiktaş’ın 5, Fenerbahçe’nin ise 8 puan önünde lider konumda bulunuyor. Öyle ki taraftalar şimdiden 9. haftadaki Fenerbahçe derbisine konsantre olmuş durumda. Galatasaray yöneyimi de bu yoğu ilgiyi paraya çevirmek için kolları sıvamış durumda.

Yoğun bilet taleplerinde boğulan Galatasaray yönetimi çareyi derbiyi de kapsayan bir projeye çevirdi. Önümüzdeki üç Türk Telekom Stadı’ndaki maçı içine alan paket taraftarlara bugün gün içinde sunulacak.

Takım rüzgar gibi!

Galatasaray yönetiminin geliştirdiği üçlü paket bugün 217 ila 1600 lira arasında değişen fiyatlarla satışa çıkacak.Bu biletler ile taraftarlar 22 Ekim’de Fenerbahçe, 3 Kasım’da G,Birliği ve 25 Kasım’da Alanya maçlarını izleyebilecekler.

Derbi maçını heyecanla bekleyen taraftarlar bu üçlü paketi almak zorunda. Bu sayede de takımın kasasına doğrudan 8 milyon lira sıcak para girmesi hedefleniyor.

Öyle ki Karabükspor maçında sarı kırmızılılar, 1.7 milyon lira gişe hasılatı yapmıştı. Her ne kadarseyirci ortalaması 40 binde kalsa da Galatasaray önümüzdeki üç iç maçı kapalı gişe oynama niyetinde.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar