Bu Fuara Giriş Biletle Değil Çöp ile !

  • Aydın Gazete
  • 7 Şubat 2018
  • Yorumlar Kapalı

Avrasya’nın lider çevre teknolojileri fuarı REW İstanbul’a İzmir’den 6 firma katılıyor!

Tarsus Group bünyesindeki İFO Fuarcılık tarafından 14.’sü düzenlenen Uluslararası Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Fuarı REW İstanbul, 15 Şubat’ta kapılarını açıyor. T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın desteğiyle Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleştirilecek olan fuara bu yıl, hem geri dönüşümün çevre ve ekonomi üzerindeki önemine hem de atık yönetimine dikkat çekmek amacıyla, bilet yerine metal, cam, plastik veya karton ambalaj atığı ile girilecek.

Geri dönüşüm makinelerinden atık bertaraf teknolojilerine, çöp ayrıştırma sistemlerinden yeni nesil çevre temizlik araçlarına, su ve atık su arıtmadan biyoenerjiye kadar tüm sektörel yeniliklerin bir arada sergileneceği REW İstanbul 2018, yurt içi ve yurt dışından çok sayıda katılımcı firma ile ziyaretçiye ev sahipliği yapacak. Avrasya’nın lider çevre teknolojileri buluşmasına İzmir’den Aymas Makine, Çeksan Yol Süpürme Araçları, EMİ Çevre Makinaları, Bumer Makine, Magnetürk ve Plan Ambalaj katılacak.

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın desteklediği REW İSTANBUL 2018, sektöre ait ürün ve hizmetleri çatısı altında sunuyor. Fuarda; Katı Atık, Su ve Atık Su, Arıtma Çamurları, Atık Gaz, Yeşil Enerji, Genel Ekipmanlar, Kentsel Çevre Temizlik Araç ve Gereçleri, Ölçme ve Ayar Teknolojileri, Gürültü ve Toprak Kirliliği, Hizmet ve Servis ile Kaza Önleme, İş Güvenliği ve Risk Yönetimi ile Bilim Araştırma ve Geliştirme ana kategorilerinde yüzlerce yenilik bir arada sergileniyor.

REW İSTANBUL’da, İzmirli sanayicileri, KOBİ’leri, yerel yönetimleri ve OSB’leri pek çok yenilik bekliyor!

Atıklarını enerjiye ve yeniden hammaddeye dönüştürmek isteyen İzmirli sanayiciler ve KOBİ’ler ile bunları çatısı altında bulunduran Organize Sanayi Bölgeleri, çevre sorumluluğu bulunan belediyeler, atıktan mamul ve yarı mamul üreten sektör temsilcileri, çevre teknolojilerinde kullanılan makine, malzeme ve ekipman üreticileri, iş sağlığı ve güvenliği profesyonelleri ile yeni pazarlara açılmayı hedefleyen yatırımcılar, beklediklerinden çok daha fazlasını REW İstanbul 2018’de bulabilecek.

Fuarda, çevre teknolojileri, geri dönüşüm, iş sağlığı ve güvenliği konuşulacak!

Uluslararası REW İstanbul, sektörel yeniliklerin yanı sıra, geleneksel hale gelen konferanslara da ev sahipliği yapıyor. Fuarın konferans programı kapsamında alanlarının uzman konuşmacıları geri dönüşüm ve atık yönetimi konularına ilişkin özel oturumlar düzenlerken, İş Güvenliği Uzmanları Derneği İSGDER tarafından da, iş sağlığı ve güvenliğine dair bir dizi sunum gerçekleştirilecek.

15-17 Şubat 2018 tarihlerinde T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın destekleriyle 14. kez kapılarını açacak olan Uluslararası REW İstanbul hakkında detaylı bilgi için www.rewistanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz
.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar