Forever New ile baharı Ağva’da karşılayın!

  • Aydın Gazete
  • 25 Kasım 2017
  • Yorumlar Kapalı

Forever New’den iki kişilik hafta sonu tatili ve 1000 TL değerinde hediye çeki
Avustralyalı giyim markası Forever New’un düzenlediği çekiliş ile bir kişi, 10 – 11 Mart tarihlerinde Ağva’daki Tranquilla River Lodge’da çift kişilik hafta sonu tatili ve 1000 TL değerinde hediye çeki kazanıyor. Çekilişe katılmak için tek yapılması gereken, 10 Ocak 2018 tarihine kadar www.forevernew.com.tr/cekilis sayfasındaki kısa formu doldurmak.

Dünyada modaya yön veren Paris, Londra, Milano ve New York’tan ilham alarak, tasarımlarını feminen güzellikle birleştiren Avustralyalı giyim markası Forever New, internet sitesi üzerinden düzenlediği çekilişle bir kişiye çift kişilik Ağva tatili ve 1000 TL değerinde çek hediye ediyor.

Nehir kıyısında hafta sonu keyfi
10 Ocak 2018 tarihine kadar, Ağva tatili çekiliş sayfası olan www.forevernew.com.tr/cekilis bağlantısındaki formu dolduran bir kişi, bahar mevsimini doğanın kucağında, kuş sesleriyle karşılıyor. Kazanan kişi, 10 – 11 Mart 2018’de, Ağva Göksu Nehri kıyısındaki Tranquilla River Lodge’da, sevdiği bir kişiyle birlikte bir gece iki gün, kahvaltı dahil konaklamanın sahibi oluyor. Talihlinin yaşadığı şehre göre, gidiş – dönüş uçak biletleri ya da araçla transferi de Forever New tarafından karşılanıyor.

Çekilişi kazanan kişiye ayrıca, 1 Haziran 2018 tarihine kadar Forever New’un tüm mağazalarında geçerli olan, 1000 TL değerinde hediye çeki sunuluyor. Talihli, bu çek ile şehirli kadınların şık ve sofistike imajını yansıtan Forever New koleksiyonundan dilediği parçaları seçebilecek.

www.forevernew.com.tr
https://www.facebook.com/ForeverNewTurkiye

http://instagram.com/forevernewturkiye

Forever New hakkında:
Avustralya markası Forever New, dünyanın farklı şehirlerinden ilham alarak hazırladığı koleksiyonlarıyla modaya yön vermektedir. 2006 yılında sadece bir mağazayla Melbourne’de hizmet vermeye başlayan Forever New, bugün 7 ülkede 250’ye yakın mağazasıyla geniş bir ağa sahiptir. Türkiye’de 20 mağazası ve bir online mağazası bulunan Forever New markasının tasarladığı koleksiyonlar; Paris, Londra, Milano ve New York’taki sanat, film, müzik ve tiyatro sanatlarının global trendlerinden ilham alınarak hazırlanmıştır. Birbiriyle örtüşen uyumlu koleksiyonlarıyla öne çıkan Forever New, kıyafetlerinde ve aksesuarlarında kullandığı her türlü detay ile farklı bir stile imza atmaktadır.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar