Fonem Store Erkek ve Kadın Bere Modelleri

  • Aydın Gazete
  • 9 Mart 2018
  • Yorumlar Kapalı

Soğuk kış günlerinin vazgeçilmez aksesuarlarından biri de bere dir. Başımızı  kulaklarımızı rüzgara fırtınaya ve karda kışta soğuya karşı korumak amaçlı takılır.

Tüm aile severek kullandığımız birbirimize hediye olarak tercih ettiğimiz birbirinden şık tasarımlı renkli desenli ve değişik modelleri bulunmamaktadır. Her yaş gurubuna uygun modellerde kolaylıkla bulabildiğimiz her tip dış kıyafetlerimize uyumlu ponponlu, kulaklıklı, düğmeli, boncuklu,  renkli, sade, çizgili , düz modelleri bulunup çocuklarımızın da giymekten zevk aldığı özellikle okula giderken bahçede oynarken onları kış mevsiminin olumsuz koşullarından korumak için ideal bir eşyadır. Bere deyip geçmemek gerek  sağlığımız açısından  hayatımıza olumlu anlamda katmaktadır.

Sevdiklerimize hediye olarak alabileceğimiz en güzel aksesuarlardan biridir. Erkek bere modelleri Babalarımızı,eşlerimizi ve çocuklarımızı buz gibi soğuktan korumak için değişik dokularda ve renklerde başlarını sarmalayan bereler giyim tarzları ile bir bütünlük oluştururlar. Sevdiklerimizi soğuk havalarda sağlıkları için özellikle dışarıda çalışan beyler için bu havalarda bere takmak çok önemlidir.

Saç örgülü, desenli, burgulu, örme, triko, kürklü, polar olmak üzere çok değişik modellerle üretilmektedir. Erkek berelerinde daha çok tercih edilen renkler siyah, beyaz, gri , kahverengi gibi kış renkleridir. Ancak son senelerde bu tabu da artık yıkıldı ve erkek bereleri de rengarenk olmaya başladı. Bere modelleri içinde uzun kuyruklu bereler , balıkçı bere modelleri her yaşta erkeğin kullanabileceği bereler de oldukça beğenilmektedir.

Soğuk kış günlerinde başımıza ayrı bir şıklık katarak hemde bizi rüzgar,yağmur ve kardan koruyarak korunmamızı sağlar kadın bere modelleri rengarenk ve farklı tarzlarda vitrinleri süsleyen bereler her zaman ısınmak için tercihimizidir. Yeni dönem berelerde oldukça değişik modeller var kürklü bereler, postacı bereleri, asimetrik bereler, örgü bereler, yazılı, süet, simli, pullu , fiyonklu, ponponlu bereler gibi çeşitli tarzlar çok sevilmektedir. Palto ve montlarla kombine ettiğimiz renkli ve farklı modelli kışın soğuğuna inat sokaklarda cıvıl cıvıl ve sıcacık bir hava getiren bereler hanımların gözde aksesuarlarındandır.

Firmamızın web sitesinde  istediğiniz birbirinden çeşitli farklı ve şık tasarım atkıları  bulabilirsiniz.

www.fonemstore.com

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar