En Uygun Fiyatlarla Tanıtım Yazısı Paketleri | Tanıtım Center

  • Aydın Gazete
  • 22 Aralık 2017
  • Yorumlar Kapalı

En Uygun Fiyatlarla Tanıtım Yazısı Paketleri | Tanıtım Center

Herkes web sitesine seo yapmanın önemini biliyordur. Bir markanın ya da ürünün yüzlerce, hatta binlerce kişilerin tarafından biliniyor olması, markanın üreticisine her zaman katkı sağlamıştır. Başarıya ulaşmak için de nasıl ki reel dünyada reklamcılık sektöründe yükselmek kolay ise sanal alemde de bu böyledir. Reklam ve bütçe ayırdığınız her proje, zamana ayırılan bir projeden çok daha iyi sonuç vererek başarı oranını da bir nebze arttırmaktadır. Sizlere burada sanal alemde yapılan çalışmalar sonucunda web sitenizi yükseltmenizi ve insanlara tanıtmanızı sağlayabilecek olan bir sistemden, tanıtım center platformundan bahsedeceğiz. Tanitimcenter.com adı ile yayın hayatına başlayan ve mutlu müşterileri ile bu serüvene devam eden portal, oldukça geniş bir network ağına sahip olduğu gibi tanıtım yazısı alanında da sizlere başarıyı sunmaktadır. Sitenizi yükseltmenin birincil kriterinin backlink desteği olduğunu düşünürsek eğer, tanıtım center bu konuda adeta eşsiz bir kaynak olacaktır.

Tanıtım Center ile Sıralamada Boy Gösterin

Tanitimcenter.com sizlere her hangi bir sıralama vaadinde bulunmuyor. Ancak bünyesine tanıtım satışı yapmak amacıyla eklemiş olduğu siteler öylesine kaliteli ki sıralama da boy göstermemeniz de mümkün görünmüyor. Özenerek seçilen bu web siteleri tamamen kullanıcıya odaklı ve yayın hayatında her hangi bir sorun oluşturmayan sitelerden ibarettir. Bu siteler arasından dilediğinizden seçim yaparak sipariş geçebilir, firmanızı ya da markanızı en uygun fiyatlar ile dilediğiniz sitede tanıtabilirsiniz. Bünyesinde çok büyük haber sitelerinin yer alması ile birlikte, düşük ölçekli blog sitelerini yükseltmek isteyen yayıncılara uygun siteleri de barındırmaktadır. Her bütçeye hitap eden bir alt yapısı ve sunduğu hizmet oranı ile bu eşsiz seçeneklerden sizlerde memnun kalacaksınız.

Etki görebilmenizi sağlayabilecek ve sitenize daha çok ziyaretçi çekmenize olanak tanıyacak olan news tanıtım yazısı adlı sayfadan Google bünyesinde yer alan news kayıtlı siteleri görerek seçim yapabilirsiniz. Tanıtım yazılarınızın news de çıkması sitenize alacak olduğunuz ziyaretçi sayısının ve geri dönüşün iyi olacağını göstermektedir. Tüm bu faktörler bir araya geldiğinde ise muhteşem bir backlink kaynağı ve sıralama sizi yükseltebilecek harika bir referanstan doğru tanıtım yazısını almışsınız ibaresi çıkacaktır.

Satın Almadan Önce Sorgulayın!

Bir web sitesinden tanıtım yazısı almadan önce sorgulama yapılması gerekmektedir. Bu alanda sitelerin kalitesini aylık güncellemeler ile belli eden moz.com önemli bir araçtır. Sitelerin domain ve page authority değerlerini öğrenmek için sunulan bu ücretli araç, ne yazık ki belli bir limitle donatılmıştır. Fakat tanitimcenter.com üzerinde yer alan domain ve page authority sorgulama sayfası ise yine verilerini mozdan çekerek sizlere sınırsız ve ücretsiz bir sorgulama imkanı sağlamaktadır. Bu araç sayesinde tanıtım yazısı almak istediğiniz web sitesini belirleyebilir, sorgulama sonucunda istediğiniz kriterleri elde eden siteler için canlı destek hattımızda ya da müşteri temsilcilerimizden bilgi alarak sipariş geçebilirsiniz.

 

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar