E-dönüşümle ilk 50’ye girdi

  • Aydın Gazete
  • 30 Kasım 2017
  • Yorumlar Kapalı

E-GÜVEN, en hızlı büyüyen teknoloji firmaları arasında

Deloitte, Türkiye’de 2017’in en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketini açıkladı. E-dönüşümün merkezinde yer alan e-imza ile zaman ve mekân sınırlamalarını ortadan kaldıran E-GÜVEN, ilk 50 şirket arasında yer aldı.

Deloitte, Fast 50 programıyla her yıl teknoloji şirketlerini büyüme oranlarına göre derecelendirip en başarılı teknoloji şirketlerini ödüllendiriyor. Bu yıl açıklanan sonuçlara göre E-GÜVEN, ilk 50 şirket arasında yer aldı. Ayda ortalama 500 bin mobil imzalama işlemi gerçekleştiren şirket, sektördeki mobil imza sertifikalarının yaklaşık yüzde 100’ünü üretiyor. Türkiye e-imza pazarında özel sektöre hizmet veren şirketler arasında ise yaklaşık yüzde 70’lik pazar payına sahip.

2005’te ilk e-imzayı, 2007’de ilk mobil imzayı üretti

2005’te ilk e-imzayı, 2007’de ilk mobil imzayı ürettiklerini belirten E-GÜVEN Genel Müdürü Can Orhun, “Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye 2017 Programı’nda ilk 50’ye girdiğimiz için mutluyuz. Günümüzde bilgi elektronik ortamda üretiliyor, paylaşılıyor ve saklanıyor. Dijital dünyada kurumlara ve bireylere; güvenlik, tasarruf, hız, kolaylık ve konfor sunuyoruz. Dinamik ve yenilikçi yapımız sayesinde, çok hızlı bir şekilde ihtiyaçlara dokunan yeni iş modelleri oluşturabiliyoruz.” dedi.

Islak imzayı e-ortama taşıdı, maliyetler yüzde 50 azaldı

Standart bir şirkette imza süreci ortalama 3 günde tamamlanabilirken, e-imza ile entegre uygulamalarla ise bu süre 1 saate düşüyor. E-GÜVEN, ıslak imzalı iş süreçlerini elektronik ortama taşıyarak kâğıt ve kargo maliyetlerinde yüzde 50’ye varan tasarruf elde edilmesini sağlıyor.

E-GÜVEN hakkında:

E-GÜVEN, 2003 yılında kurulan Türkiye’nin ilk ve lider elektronik sertifika ve mobil imza hizmet sağlayıcısıdır. Bireylere ve kurumlara bilgi güvenliği ve elektronik imza konusunda dünyada pazar lideri olan çözümler sunmaktadır. Kurumlara özel projeler geliştirmenin yanı sıra gelişen teknolojiye uygun kullanıcı dostu ürün ve hizmetler sağlamaktadır.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar