Dyo Usta Ligi Heyecanı A Spor’da Devam Ediyor…

  • Aydın Gazete
  • 10 Ocak 2018
  • Yorumlar Kapalı

A Spor’da 4 gün boyunca futbol keyfi

“DYO Usta Ligi 2018 Türkiye Şampiyonası” ön elemeleri 10-13 Ocak’ta A Spor’da yayınlanacak. İlk günün konuğu DYO Boya Fabrikaları Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Serdar Oran olacak.

Dyo Usta Ligi yine büyük çekişmelere sahne oluyor.

Türkiye de ilk kez DYO tarafından Temmuz 2017’de düzenlenen ve bu yıl ikincisi yapılacak olan “DYO Usta Ligi 2018 Türkiye Şampiyonası’’ için bölgeleri temsil edecek takımlar belirleniyor.

Profesyonel futbol liglerini aratmayan turnuvanın ön eleme maç görüntüleri ve yorumları bu akşam A Spor’da saat 22:45’de sporseverlerle buluşacak. 10-13 Ocak tarihleri arasında yayınlanacak maçların görüntüleri ve yorumları her gün saat 22:45’de A Spor’da yayınlanacak.

A Spor ekranlarında 2018 turnuvası ön eleme maçlarından sırasıyla; Batı Marmara, Doğu Marmara, Güney Marmara, Ege, Antalya, İç Anadolu, Karadeniz, Trabzon, Diyarbakır ve Güney Anadolu Bölge Müdürlükleri maçlarından çok özel görüntüler yer alacak. Bölge finalistlerinden oluşan takımlar Temmuz 2018’de Türkiye Şampiyonluğu için karşılaşacaklar…

İLK ŞAMPİYONA TEMMUZDA ANTALYA’DA YAPILMIŞTI

24 Temmuz’da Antalya’da ilki düzenlenen turnuvada takımlar arasında çekilen kuralar sonucu beşer takımlı iki grup oluşturulmuştu. 10 bölgenin takımlarının katılımı ile gerçekleşen turnuvada karşılaşmaları Türkiye Futbol Federasyonu’nun belirlediği hakemler yönetmişti..

GEÇEN YILIN ŞAMPİYONU DİYARBAKIR

Geçen yıl finale kalan ev sahibi Antalya ve Diyarbakır arasında gerçekleşen maçın kazananı 3-1 lik skorla Diyarbakır olmuştu. Ulusal ve uluslararası turnuvaların kupa teslim törenini aratmayan ödül töreninde kupayı DYO Boya Fabrikaları Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Serdar Oran vermişti.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar